Była żona Grzegorza Ciechowskiego przerywa milczenie! Nagrała szokujący film zdradzając skrywane przez lata rodzinne tajemnice! [WIDEO]

Anna Skrobiszewska była żoną Grzegorza Ciechowskiego, lidera zespołu Republika. Po latach milczenia, kobieta postanowiła zdradzić historię ich miłości. Zobacz dlaczego się na to zdecydowała dopiero teraz. 

Grzegorz Ciechowski lider zespołu Republika, niespodziewanie zmarł w 2001 roku. Mężczyzna pozostawił po sobie pogrążoną w żałobie najbliższych, w tym młodą żonę Anię. Od śmierci męża kobieta unikała mediów i komentowania życia prywatnego.

Dopiero po latach przerwała milczenie i opowiedziała historię ich miłości. Namówił ją do tego Wojtek Skrobiszewski, obecny mąż. Razem stworzyli film Obywatel Miłość, który wkrótce trafi do wybranych kin. Małżonkowie na temat produkcji wypowiedzieli się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN

Wiedziałam, że ta historia wiążę się z pewnymi sekretami, tajemnicami rodzinnymi i nie byłam gotowa mówić o tym. To było dla mnie trudne. Kiedyś podczas podróży mieliśmy z Wojtkiem taką rozmowę, pociągnął mnie trochę za język jak to kiedyś było. Troszkę opowiedziałam i Wojtkowi to zapadło w pamięć i raz na jakiś czas mówił, że powinnam tą historię opowiedzieć – przyznała Ania.

Kobieta zdecydowała się przerwać milczenie i opowiedzieć tę historię jedynie swojemu mężowi, który chociaż nie ma pojęcia o filmie, postanowił ją udokumentować:

Były pomysły żeby nagrać to jeszcze raz. Pojechać do Nowego Jorku, do Kazimierza, tam gdzie ta nasza historia się toczyła i nakręcić to profesjonalnie. Powiedziałam stanowcze nie. Nie umiałabym tego odegrać, wręcz nie umiałabym opowiedzieć tego drugi raz – podkreślała kobieta.

Jak Ania poznała Grzegorza Ciechowskiego? 

Ania poznała Grzegorza podczas jednego z koncertów Republiki. Wówczas była fanką zespołu. W tamtym czasie muzyk rozpoczynał nowy etap w sowim życiu. Kilka miesięcy wcześniej bowiem rozstał się z pierwszą żoną i związał z Małgorzatą Potocką. Wkrótce doczekali się pierwszej córki.

Kiedy Ania pojawiła się w ich życiu, Grzegorz zaproponował by ta została opiekunką jego dziecka. Zgodziła się, przez co bardzo zżyła się z dziewczynką. Bardzo szybko zbliżyli się do siebie. Kobieta postanowiła się jednak wyprowadzić od mężczyzny, kiedy jego córka poszła do przedszkola.

Artysta z tęsknoty napisał tekst, które wszyscy mogli usłyszeć na płycie Siódma pieczęć Republiki. Wówczas zakochani wyjawili swój związek przed światem. Pobrali się, a na świat przyszła ich córka, zaraz potem syn. Ania została wdową w wieku 33 lat, będąc w trzeciej ciąży.

Już w ten czwartek 13.06 o godz.20 gramy w Kino Elektronik pokaz specjalny z naszym udziałem!???? Kolejny seans 16.06 godz.19, również w Elektroniku! Zapraszamy!????

Opublikowany przez Obywatel Miłość Sobota, 8 czerwca 2019

 

Zobacz: Dziewczyna Antka Królikowskiego niedługo wygryzie Julię Wieniawę! Na swoim Instagramie pozuje jak zawodowa modelka!

Zobacz: Joanna Krupa dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na Instagramie! Jej krągłości są już imponujących rozmiarów

Zobacz: Zaskakująca stylizacja Kingi Rusin! Nigdy wcześniej nie pokazywała się w czymś tak szalonym!


Obywatel miłość

Obywatel miłość

obywatelmilosci2
obywatelmilosc

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×