Była gwiazda „Dzień Dobry TVN” ma raka! Opublikowała wstrząsający wpis i zdjęcie ze szpitala!

Anna Puślecka rak

Anna Puślecka rak

Anna Puślecka ma raka piersi. Była gwiazda Dzień Dobry TVN opublikowała na Instagramie wstrząsający wpis, w którym opisała swoją walkę z chorobą nowotworową.

Anna Puślecka od lat funkcjonuje w show-biznesie, jest organizatorką wielu wydarzeń o tematyce modowej, swego czasu regularnie występowała na antenie Dzień Dobry TVN. Wielu widzów specjalnie dla niej włączało poranne pasmo, bowiem nikt inny nie potrafi tak pięknie opowiadać o trendach jak ona. Dziennikarka bryluje na większości pokazów mody, na których zasiada w pierwszych rzędach u boku największych polskich gwiazd – z większością z nich przyjaźni się, z częścią współpracuje na co dzień.

Kobieta, która za kulisami nazywana jest przez wielu „szarą eminencją polskiej mody”, opublikowała na Instagramie wstrząsający wpis. Poinformowała w nim o swojej chorobie nowotworowej, przez co wiele osób boi się o jej życie.

Anna Puślecka ma raka piersi. Gwiazda nie poddaje się w walce o powrót do zdrowia. Twierdzi, że nie wstydzi się głośno mówić o swojej chorobie, o czym poinformowała znajomych i sympatyków na swoim profilu w portalu społecznościowym:

Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie… Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on MNIE. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie.

Dziennikarka swoim mocnym wpisem chce uświadomić jak najwięcej więcej osób na temat tego, jak ważne jest leczenie. Wczesna diagnoza może znacznie zwiększyć szanse na pokonanie raka, dlatego nigdy nie powinno się bagatelizować objawów, które nas niepokoją:

Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale „franca” którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem „wyleczyć się i zapomnieć”.

Internauci, którą przez lata mieli okazję oglądać Puślecką na antenie TVN-u, przesyłają życzenia szybkiego powrotu do formy. W trudnym czasie Annę wspiera wielu przyjaciół z show-biznesu. W komentarzach pod poruszającym wpisem słów otuchy dodali jej m.in. Karolina Szostak, Mateusz Szymkowiak, blogerka Gosia Boy i Natalia Klimas.

Aniu, trzymamy kciuki!

View this post on Instagram

Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie… Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on MNIE. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale "franca" którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem "wyleczyć się i zapomnieć". Zdecydowałam się o tym wszystkim opowiedzieć @marcincejrowski w wywiadzie dla @onet_pl @plejadapl LINK W BIO I jeśli choć jedna osoba dzięki tej rozmowie pójdzie na badania to będzie to mój sukces! Marcin, dziękuję za mądre pytania i za wsparciewsparcie ❤ UWAGA! W kwestii charakteru i usposobienia nie zmienia się u mnie nic 😉 #newchapter #AnnaPuslecka

A post shared by Anna Puślecka (@annapuslecka) on

Anna Puślecka w Dzień Dobry TVN:

Zobacz: Edyta Górniak pierwszy raz o swojej chorobie. Jest gorzej niż wszyscy myśleli

Zobacz: Uwielbiana gwiazda “M jak miłość” pokonała raka! Przez lata ukrywała wiadomość o ciężkiej chorobie

Zobacz: Poruszające. Dorota Naruszewicz o ciężkiej chorobie swojej matki: “Mam poczucie, że całe jej życie znajduje się w moich rękach”


Anna Puślecka ma raka

Anna Puślecka ma raka

Anna Puślecka - Bal Dziennikarzy 2018

Anna Puślecka - Bal Dziennikarzy 2018

Anna Puślecka - Katowice Fashion Week

Anna Puślecka - Katowice Fashion Week

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×