Anna Mucha w samych majtkach szaleje w salonie piękności! Aż trzy osoby robią z niej nieziemskie bóstwo!

Ania Mucha

Anna Mucha doskonale wie jak podkręcić temperaturę w sieci. Gwiazda M jak miłość pochwaliła się zdjęciem z salonu piękności. Aktorka jest w majtkach z wałkami na głowie, a wokół niej szaleje trzech ekspertów od urody!

Anna Mucha ostatnio narzekała na swój stan zdrowia, twierdząc, że przez dietę pudełkową rozwaliła sobie wątrobę. Jak wiadomo, gwiazda serialowa odstawiła już dowożone dania, zatem jej stan zdrowia uległ natychmiastowej poprawie. W szale wielkiej radości związanej z przekroczeniem granicy 700 tysięcy fanów na Instagramie aktorka postanowiła zafundować sobie odrobinę luksusu w zaprzyjaźnionym salonie urody.

Anna poddała się kompleksowym zabiegom mającym na celu poprawę jej zjawiskowej urody. Wśród ekspertów, którzy zajęli się Anną był fryzjer, makijażysta oraz stylista paznokci. Mucha pokazała na swoim profilu jak wyglądał proces jej przemiany w istne bóstwo. Na zdjęciu gwiazda ma wałki na głowie, a wokół niej krążą specjaliści od poprawiania urody. Jednak internauci najbardziej zainteresowali się strojem w jakim Anna poddaje się zabiegom. Aktorka w salonie pojawiła się w majtkach i różowej bluzie!

Okazało się, że zmysłowa Mucha nawet w salonie urody kusi pracowników swoimi wdziękami. Serialowa Madzia podczas swojego urodowego szaleństwa uwodziła zgrabnymi nogami, które zaprezentowała w całej odsłonie. Gwiazda siedziała na fotelu w samych majtkach! Reakcja fanów na taki rarytas była natychmiastowa. Pod postem Muchy pojawiło się mnóstwo interesujących komentarzy:

  • Boska
  • Panie Aniu zawsze piękna podziwiam
  • Ładnemu we wszystkim ładnie nawet w wałkach na głowie
  • Pani Aniu pani zawsze piękna i gorąca fantastycznie
  • Pełna energii
  • Super ale masz zajebiste uda
  • Seksownie Muszko
  • Stanowczo za długa koszulka

Zobaczcie jak wygląda Anna Mucha w majtkach.

View this post on Instagram

700K #????

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Opalona Anna Mucha nie zna litości! Jej wakacyjna fotka zagotowała wszystkich fanów! Zobaczcie co się u niej zadziało od pasa w dół!

Anna Mucha zrobiła bikini z prześwitującej folii! Tylko ona potrafi pokazać tyle ciała i rozgrzać internautów do czerwoności!

Anna Mucha w poważnym stanie trafiła do szpitala! Gwiazda nagrała niepokojący film! “Krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba”!


Anna Mucha w majtkach robi się na bóstwo w salonie piękności

Anna Mucha w majtkach robi się na bóstwo w salonie piękności

Anna Mucha zaprasza fanów do łóżka

Anna Mucha zaprasza fanów do łóżka

Anna Mucha bez makijażu

Anna Mucha bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×