Szukaj

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem na plaży o zachodzie słońca. Magiczne zdjęcie oczarowało internautów

Anna Lewandowska w ciąży odpoczywa na wakacjach. Gwiazda pokazała zdjęcie z plaży, które powstało podczas zachodu słońca. Jak wygląda na dwa miesiące przed porodem i jak na jej wpis zareagowali internauci?
Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Chociaż zostanie mamą już za dwa miesiące, nie zwalnia tempa i nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Nie tylko dba o swoje social media, gdzie regularnie publikuje nowe posty, ale także niedawno prowadziła obóz treningowy, na który zaprosiła mamy z dziećmi.

Gdy turnus dobiegł końca, Ania ze swoją przyjaciółką spakowały walizki i poleciały do słonecznego Omanu, by chwilę odpocząć. Panie spędzają czas m.in. na plaży, z której Lewandowska pochwaliła się zdjęciem. Żona Roberta pokazała się w bikini, które podkreśliło jej duży, ciążowy brzuszek.

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Urocza fotografia na profilu Ani pojawiła się dzień później. Tym razem trenerka ubrana w strój kąpielowy stoi w morzu, pozując bokiem do obiektywu. Na głowie ma przeciwsłoneczny kapelusz. Przyszła mama obserwowała zachód słońca, czule obejmując ciążowy brzuszek. Padające promienie sprawiły, że gwiazda znalazła się w cieniu, co nadało artystycznego wyrazu.

W opisie pod zdjęciem trenerka przekonywała swoje fanki, że w miarę rozwoju ciąży, część kobiet może mieć problemy ze złapaniem oddechu. Jak im zaradzić? Odpowiedź na to pytanie żona Roberta Lewandowskiego zdradziła na blogu.

Internautki w komentarzach pod zdjęciem nie tylko dzieliły się swoimi doświadczeniami we wspomnianym przez Anię temacie, ale także pozostawiły mnóstwo wpisów, w których komplementowały nowe zdjęcie Lewandowskiej:

  • Piękne zdjęcie, pięknej kobiety.
  • Czar, bogini, magiczne zdjęcie.
  • Cudne zdjęcie. Aniu wyglądasz przepięknie. Bez dwóch zdań ciąża Ci służy.
  • Ja Cię kręcę w obie ręce, jak to moja babcia mówiła. Ale pięknie wyglądacie.
  • Piękne zdjęcie. Cudownie wyglądasz na tym ujęciu.

Nie da się ukryć, że internauci mają rację. Ania w ciąży wygląda kwitnąco, a zdjęcie ma magiczny, niepowtarzalny klimat.

Zobacz także: Matka Roberta ujawniła płeć drugiego dziecka Lewandowskich! To nie koniec dobrych wiadomości w ich rodzinie


Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×