Szukaj

Robert Lewandowski od UEFA dostał Puchar, a od żony? Już bardziej romantycznie być nie mogło

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Anna Lewandowska po raz kolejny pęka z dumy. Robert został wybrany Piłkarzem Roku UEFA. Pokonał całą listę wielkich sław. Jak jego zona uczciła ten sukces?

Robert Lewandowski w tym sezonie zdecydowanie spełnia swoje sportowe marzenia. Piłkarz niedawno razem ze swoim zespołem Bayern Monachium uniósł w górę Puchar Ligii Mistrzów. W wielkim finale niemiecka drużyna pokonała 1:o Paris Saint-Germain. Było to coś, o czym marzył od dzieciństwa. Przez całą karierę u jego boku niezłomnie trwa jego zona, którą jest największym wsparciem i motywacją. To właśnie między innymi Ani zadedykował swoje zwycięstwo.

Doceniam to, co udało nam się zrobić. Teraz będziemy się bawić i świętować. Puchar dedykuję mojej rodzinie, żonie, dzieciom i świętej pamięci tacie. Wiem, że na mnie patrzył i we mnie wierzy.

Po powrocie z wielkiego finału w domu na Roberta czekała nie lada niespodzianka. Dumna żona postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić sukces swojego ukochanego. Podczas przyjęcia, które zorganizowała, stół aż uginał od smakołyków. Największą nagrodą były jednak pocałunki i czułości, którymi obdarowała swojego mistrza. Podkreśliła również, jak bardzo jest szczęśliwa.

Nasz Mistrz jest już z nami, jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek… Dumna!

Teraz Ania ma kolejny wielki powód do dumy. Robert zdobył bowiem prestiżowe i historyczne wyróżnienie.

Anna Lewandowska uczciła sukces Roberta

Anna Lewandowska wszystkimi ważnymi chwilami z życia swojej rodziny dzieli się na Instagramie. Dzisiejszy post jest jednak szczególny. Robert Lewandowski został wybrany Piłkarzem Roku UEFA. Jest to historyczne wyróżnienie, którego nie dokonał wcześniej żaden Polak. Żona Lewego po raz kolejny postanowiła pokazać, jak bardzo dumna jest z ukochanego męża. Małżonkowie zapozowali razem ze statuetką, którą otrzymał nasz mistrz. Nie zabrakło pięknych słów, ale także romantycznego pocałunku.

Wrócił. Mój mąż najlepszym piłkarzem w Europie (i na świecie). Dziś ważny dzień dla Roberta, całej naszej rodziny, przyjaciół i najbliższych. Historia ta nie napisała się sama. Roberta ostatnie lata to ciągły rozwój, to lata wielu wyrzeczeń, wytrwałej pracy nad sobą, przekraczanie własnych barier.
16 x Król strzelców
9 x Piłkarz roku
1 x Zwycięzca Ligii Mistrzów
8 x Mistrz Niemiec
4 x Zdobywca Pucharu Niemiec
1 x Zdobywca Pucharu Polski
1 x Mistrz Polski
1 x Zdobywca Superpucharu UEFA
4 x Zdobywca Superpucharu Niemiec

Nie mogę być dziś bardziej dumna. Kocham. Wspieram.

View this post on Instagram

🇵🇱🇬🇧 Wrócił 🏆🥇 Mój mąż najlepszym piłkarzem w Europie (i na świecie 😉🙃) __________ Dziś ważny dzień dla Roberta, całej naszej rodziny, przyjaciół i najbliższych❤️ Historia ta nie napisała się sama. Roberta ostatnie lata to ciągły rozwój, to lata wielu wyrzeczeń, wytrwałej pracy nad sobą, przekraczanie własnych barier. 16 x Król strzelców 9 x Piłkarz roku 1 x Zwycięzca Ligii Mistrzów  8 x Mistrz Niemiec 4 x Zdobywca Pucharu Niemiec 1 x Zdobywca Pucharu Polski 1 x Mistrz Polski 1 x Zdobywca Superpucharu UEFA  4 x Zdobywca Superpucharu Niemiec Nie mogę być dziś bardziej dumna. Kocham. Wspieram. ❤️❤️❤️ _______________ 🥇🏆Today is an important day for Robert, our family, our friends and our relatives. The story didn’t write itself. 16 x Top Scorer 9 x Footballer of the Year 1 x Champions League Winner 8 x German Champion 4 x German Cup winner 1 x Polish Cup winner 1 x Polish Champion 1 x UEFA Super Cup winner 4 x German Super Cup winner I couldn’t be more proud today. I love. I support. ❤️❤️ #proud #robertlewandowski #love #annalewandowska

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Przypomnijmy, że Robert został wybrany Najlepszym Piłkarzem Roku UEFA. Wyboru najlepszego piłkarzy dokonali trenerzy drużyn uczestniczących w fazach grupowych Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz jeden dziennikarz z każdej federacji zrzeszonej w UEFA. Robert pokonał takie sławy jak: Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar, czy Manuel Neuer.

My podobnie jak Ania jesteśmy dumni z Roberta i po raz kolejny gratulujemy mu tego wyróżnienia.


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska wita Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska wita Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska wita Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska wita Roberta Lewandowskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×