Anna Lewandowska prawie pokazała twarz Laury. To już słodka dziewczynka

Anna Lewandowska - pół roku Laury

Anna Lewandowska - pół roku Laury

Anna Lewandowska świętuje sześć miesięcy Laury. Na jej Instastory pojawiły się nowe zdjęcia młodszej córeczki. Jak wygląda?

Rodzina to priorytet w życiu Anny Lewandowskiej. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Mimo że trenerka jest bardzo zaangażowana w swoje bardzo liczne projekty zawodowe, zawsze układa grafik tak, żeby rozwijać się tak, żeby jej najbliżsi jak najmniej to odczuwali. Dodatkowo wspiera także karierę Roberta Lewandowskiego, który jest w szczytowej formie i zachwyca na boiskach Bundesligi, a także rozgrywek z cyklu Liga Mistrzów i podczas spotkań reprezentacji Polski.

Słynna para świetnie łączy życie zawodowe z rodzinnym i nie da się nie podkreślić, że duża w tym zasługa świetnej organizacji czasu. Musieli jeszcze bardziej skupić się na grafikach, kiedy ich rodzinę dopełniła Laura. Teraz oboje chwalą się słodkimi familijnymi zdjęciami, na których widać, że malutka dopełniła ich szczęście. Oboje są bardzo aktywni na Instagramie, gdzie pokazują co ciekawsze momenty z życia, osiągnięcia córek, ale także sukcesy na polu zawodowym, a tych jest niemało. Wystarczy choćby wspomnieć udział Ani w świątecznej sesji marki Apart, która niezwykle spodobała się fanom.

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury

Obie córki Lewandowskich są stałymi gośćmi na profilach społecznościowych Ani i Roberta. Mimo że nie pokazują ich twarzy, możemy podpatrywać, jak pięknie się rozwijają. Najpierw serca internautów zdobyła energiczna Klara, która często towarzyszy mamie w treningach i kocha oglądać, jak tata gra w piłkę. Obecnie dołączyła do niej Laura, która już 6 miesięcy uszczęśliwia swoich rodziców i siostrę. Niewiarygodne, jak czas szybko leci, a młodsza z dziewczynek jest już taka duża.

Dzisiaj Anna pochwaliła się rodzinnym spacerem, a potem na jej Instastory pojawiły się najnowsze zdjęcia córeczki.

Już 6 miesięcy we czwórkę – napisała.

Dowodem są najnowsze zdjęcia na profilu Lewandowskiej, która chwali się latoroślą. Dzisiaj na Instagramie przez przypadek pokazała twarz malutkiej. Mimo że nie widać jej w pełnej okazałości, to już dzisiaj można stwierdzić, że Laura jest bardzo podobna do Klary.

Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Anna Lewandowska z rodziną

Anna Lewandowska z rodziną

Laura Lewandowska

Laura Lewandowska

Anna Lewandowska - pół roku Laury

Anna Lewandowska - pół roku Laury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×