Szukaj

Anna Lewandowska trzecią ambasadorką marki Apart. Mamy CAŁĄ świąteczną sesję

Anna Lewandowska w kampanii Apart

Anna Lewandowska w kampanii Apart

Anna Lewandowska została trzecią ambasadorką świątecznej kampanii marki Apart. Dołączyła do Małgorzaty Sochy oraz Julii Wieniawy. Mamy wszystkie zdjęcia z sesji.

Anna Lewandowska niedawno została mamą po raz drugi – powitała na świecie córkę, Laurę. W krótkim czasie wróciła do aktywności w serwisach społecznościowych. Trenerka nie tylko dzieli się z internautami ciekawymi ćwiczeniami i przepisami na zdrowe dania, ale także zabiera głos w ważnych sprawach.

Niedawno wypowiedziała się na temat Strajku Kobiet. Podkreślała, że chociaż sama kieruje się w życiu wartościami chrześcijańskimi, nie chce ich nikomu narzucać. Uważa, że każda kobieta ma prawo do samodzielnego wyboru:

Są obszary życia, które powinny być rozstrzygane w sumieniach, a wkraczanie polityków w te obszary, jest naruszeniem nie tylko praw kobiet, ale ogólnie praw człowieka. Wierzę w prawo do przeciwstawiania się takim decyzjom, do smutku, do gniewu i do wyrażania tych emocji głośno i wyraźnie. Ale nie wierzę w agresję i rozwiązania siłowe. Nie wierzę, że można skutecznie walczyć o szacunek i wolność dla siebie, nie szanując innych oraz ważnych dla nich wartości.

Lewandowska wybrała się też na jeden z protestów, który odbywał się w Monachium.

Apart: Anna Lewandowska nową gwiazdą. Zdjęcia ze świątecznej kampanii

Anna Lewandowska nie tylko znajduje czas, by prowadzić profile w mediach społecznościowych, ale także, by nawiązywać współpracę z ciekawymi markami. Najnowsza właśnie ujrzała światło dzienne. Mowa o kampanii marki Apart na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Trenerka pojawia się u boku Małgorzaty Sochy i Julii Wieniawy (więcej na temat roli młodszej z aktorek pisaliśmy tutaj).

Na Instagramie marki Apart pojawiły się pierwsze zdjęcia Ani z sesji, którą wykonał Marcin Tyszka:

Oto nasza trzecia bohaterka świątecznej kampanii! Ania Lewandowska dołączyła do grona ambasadorek Apart i dziś możecie podziwiać pierwsze kadry z sesji z jej udziałem.  A już jutro zobaczycie ją w naszym filmie — nie zapomnijcie o premierze o 11.00 na apart.pl!

O współpracy z marką napisała także sama Lewandowska:

Marka @bizuteriaapart zaprosiła mnie do współpracy, a ponieważ jak każda kobieta kocham piękną biżuteria to z przyjemnością przyjęłam to wyróżnienie i zostałam ich ambasadorką. W prawdzie do świąt zostało nam jeszcze sporo czasu, ale już teraz chcę podzielić się z Wami namiastką magicznej atmosfery, którą udało nam się stworzyć wraz @malgosia_socha i @juliawieniawa na planie świątecznego spotu. Magiczna sceneria i wyjątkowa biżuteria! Już nie mogę sie doczekać nadchodzących Świąt.

View this post on Instagram

To już OFICJALNE!😊❤️ Marka @bizuteriaapart zaprosiła mnie do współpracy, a ponieważ jak każda kobieta kocham piękną biżuteria to z przyjemnością przyjęłam to wyróżnienie i zostałam ich ambasadorką 💍 W prawdzie do świąt zostało nam jeszcze sporo czasu, ale już teraz chcę podzielić się z Wami namiastką magicznej atmosfery, którą udało nam się stworzyć wraz @malgosia_socha i @juliawieniawa na planie świątecznego spotu. Magiczna sceneria i wyjątkowa biżuteria! Już nie mogę sie doczekać nadchodzących Świąt.🤗❤ Dziś prezentuję pierwsze zdjęcia, które wykonał @tyszka_marcin , a już jutro na kanałach @bizuteriaapart premiera świątecznego spotu! 🎅 ______________ Finally its official! 😊 I am pleased to be brand ambassador of Apart jewelry in this year's Christmas campaign. Magical scenery and beautiful jewelry ❤ How do you like the first photos taken by @tyszka_marcin ? premiere tomorrow on @bizuteriaapart channels! #bizuteriaapart #apart #lubiewracacapart #swietazapart #annalewandowska #women

A post shared by 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba) on

Internauci w komentarzach są zachwyceni wyborem i piszą, że Ania świetnie sprawdzi się w nowej roli:

  • Piękna Ty i piękna kampania.
  • Jest magicznie. Super zdjęcia.
  • Kobieta z klasą. Idealnie pani pasuje do roli ambasadorki Apartu.

Całą świąteczną sesję Anny Lewandowskiej dla Apartu możecie zobaczyć poniżej.


Anna Lewandowska w świątecznej kampanii APART

Anna Lewandowska w świątecznej kampanii APART

Anna Lewandowska w świątecznej kampanii APART

Anna Lewandowska w świątecznej kampanii APART

Anna Lewandowska w świątecznej kampanii APART

Anna Lewandowska w świątecznej kampanii APART

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×