Klara Lewandowska zajmuje się Laurą. Rozkoszne chwile sióstr pokazała Ania

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się swoim śniadaniem, które zrobił dla niej Robert. Pokazała także kolejne, urocze zdjęcie córek. Jak zareagowali internauci?

Anna Lewandowska w maju po raz drugi została mamą. Powitała na świecie Laurę, którą w sieci pochwalił się dumny tata, Robert. Opublikował pierwsze zdjęcie dziewczynki, które w mig podbiło serca internautów. Ruszyli z gratulacjami, życząc rodzicom i dziecku wszystkiego, co najlepsze.

Robert Lewandowski zrobił śniadanie. Co przygotował?

Robert Lewandowski, w krótkim czasie po tym, jak drugi raz został ojcem, musiał spakować walizki i przeniósł się do hotelu. Na szczęście po obowiązkowej kwarantannie, związanej ze wznowieniem rozgrywek Bundesligi, piłkarz wrócił już do domu.

Robert stara się dbać o swoje trzy dziewczyny najlepiej, jak potrafi. Dowodem może być post, który Ania opublikowała w sieci w czwartek. Na Instagramie zaprezentowała pyszne śniadanie, które zrobił piłkarz. Upichcił gofry, do których przygotowania, Lewandowska zachęca swoje fanki:

TATUŚ GOTUJE, czyli dzisiejsze GOFRY w wykonaniu @_rl9. Przepis znajdziesz na blogu lub w książce Baby by Ann.
W mojej książce znajdziecie wiele informacji na temat żywienia dzieci, a także przepisy na pyszne i, co najważniejsze, odpowiednio zbilansowane posiłki dla najmłodszych.

W kadrze, oprócz smakołyków, pojawia się także Klara. Nie umknęło to uwadze internautek, które w komentarzach komplementują rodzinne zdjęcie:

  • O takie skarby musi dbać. Miłego dnia.
  • Co za przypadek właśnie zajadam z moimi córciami te same gofry. Pychotka. Smacznego.
  • Co za piękny widok! Chętnie sięgnę po przepis!

Trenerka tego dnia pokazała kolejne urocze zdjęcie Klary. Na Instastory opublikowała fotografię, na której starsza siostra nachyla się nad młodszą. Ten przepiękny kadr jest dowodem, że rodzina Lewandowskich jest bardzo zżyta.


Klara Lewandowska opiekuje się siostrą

Klara Lewandowska opiekuje się siostrą

Klara Lewandowska - śniadanie. Co jada?

Klara Lewandowska - śniadanie. Co jada?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×