Szukaj

Anna i Robert Lewandowscy świętują szóstą rocznicę ślubu na egzotycznych wakacjach! Kreacja gwiazdy wygląda jak sprzed ołtarza!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 22 czerwca świętują swoją 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji małżonkowie uczcili swój jubileusz wklejając fenomenalne rodzinne zdjęcie z ogrodu. Fotka podbiła całą cieć!

Anna i Robert Lewandowscy rocznica ślubu

22 czerwca 2013 roku Anna i Robert Lewandowscy po 6-cio letniej znajomości postanowili zawrzeć związek małżeński. Wówczas mało jeszcze znany w świecie Robert Lewandowski, zakochany po uszy w atrakcyjnej mistrzyni karate, powiedział sakramentalne tak. Ślub pary był sporym wydarzeniem medialnym. Anna miała przepiękną suknię ślubną, której zdjęcia krążą do dziś w internecie. Po 4 latach małżonkowie doczekali się ślicznej córeczki o imieniu Klara, której pojawienie się całkowicie przewartościowało życie rodzinne Anny i Roberta.

Obecnie Lewandowski jest najlepszym polskim piłkarzem, gwiazdą niemieckiego klubu Bayern Monachium, w barwach którego został królem strzelców. Anna przy Robercie również poczuła wiatr w żaglach, rozwinęła skrzydła biznesu i jest popularną blogerką, trenerką, dziennikarką, dietetyczką. Małżonkowie tworzą niezwykle dobraną parę, która w każdej sytuacji może liczyć na swoje wsparcie.

Aktualnie Anna i Robert świętują swoją 6. rocznicę ślubu, z tej okazji na profilu obojga pojawił się przepięknej urody post z rodzinnym zdjęciem z ogrodu:

6 rocznica. 12 lat razem. Szczęśliwi – napisała w opisie do zdjęcia Anna Lewandowska.

Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie – dodał Robert.

Anna i Robert Lewandowscy swoją rocznice świętują w Hiszpanii. Razem z córką Klarą udali się do Marbelli, a wcześniej  przebywali wraz z Mariną Łuczenko i Wojtkiem Szczęsnym na wakacjach w Grecji. Anna na fotografii wygląda jak panna młoda, ma na sobie śliczną falbaniastą białą długą suknię, która podkreśliła opalone ciało trenerki. Do sukienki żona Lewego dobrała brązowe sandałki. Robert natomiast pozuje w niebieskiej koszuli i białych spodniach, które znakomicie komponują się z kreacją małżonki.

Para całuje się romantycznie na tle fioletowych kwiatów. Co za widok!

Zdjęcie Anny Lewandowskiej ze ślubu robi furorę w internecie! To zasługa jej bajeranckiej sukni!

Dziś 6 rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Tak wygląda prawdziwa miłość! [DUŻO ZDJĘĆ]

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko pokazały swoje śliczne dzieci w Grecji! Są także sławni mężowie oraz odkryte opalone ciała!


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rocznica ślubu

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rocznica ślubu

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

×