Anna Lewandowska ubrana jak hipsterka jedzie na spotkanie z Agatą Dudą! Jej płaszcz zrobił piorunujące wrażenie na fankach!

Anna Lewandowska i Agata Duda spotkały się

Anna Lewandowska i Agata Duda spotkały się

Spotkanie Anny Lewandowskiej z Agatą Dudą

Anna Lewandowska poinformowała fanów, że wraca do Polski, by spotkać się z Pierwszą Damą Agatą Dudą. O czym będą dyskutować uwielbiane przez Polki panie? Spotkanie, jak można się spodziewać, będzie w bardzo szczytnym celu! 

Powiedzieć, że pracuje na cały etat to za mało. Anna Lewandowska stale zapełnia sobie grafik zajęciowy, a w wolnych chwilach, których zapewne nie ma zbyt wiele wychowuje prawie już dwuletnią córeczkę Klarę. Dużo czasu spędza przede wszystkim w podróżach, bowiem życie dzieli na dwa kraje: Niemcy, w których na co dzień mieszka, oraz Polskę, w której głównie realizuje się zawodowo.

Dzisiaj na swoim profilu na Instagramie Anna zakomunikowała fankom, że wybiera się do naszego kraju, ponieważ czeka ją bardzo ważne spotkanie. Trenerka już dziś spotka się z Pierwszą Damą Agatą Dudą, która zaprosiła ją na specjalną uroczystość:

Polska. Już dziś zobaczę się z naszymi zawodnikami @olimpiadyspecjalnepolska, na uroczystej ceremonii u Pierwszej Damy Agaty Kornhauser – Dudy – czytamy w opisie.

Jak można się domyślać będzie to spotkanie z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, którym treningi sportowe zapewnia właśnie wspomniana wyżej organizacja. Korzystając z obecności w Polsce, młoda mama nagra także kolejne odcinki swojego cyklu Sztuki Walki dla Dzień Dobry TVN. Przy okazji Ania pochwaliła się bardzo wiosenną stylizacją, co spowodowało pojawienie się lawiny komentarzy pod postem.

Anna Lewandowska w wiosennej stylizacji

Żona Roberta zapozowała w dżinsach z piaskowymi lampasami i musztardowym płaszczyku, który zrobił największą furorę. Obserwatorki Ani natychmiast zapragnęły go mieć:

  • Piękny płaszczyk!
  • Ładnie Ci w tym płaszczyku Aniu.
  • Świetnie wyglądasz. Piękny kolor płaszcza.
  • Gdzie kupię ten płaszczyk?

Całość Lewandowska uzupełniła ulubionymi beżowymi botkami na delikatnym obcasie. Jak Wam się podoba trenerka w takim wydaniu? Dla nas to świetna propozycja na casualową letnią stylizację.

View this post on Instagram

✈️➡️ Polska. Już dziś zobaczę się z naszymi zawodnikami @olimpiadyspecjalnepolska , na uroczystej ceremonii u Pierwszej Damy Agaty Kornhauser – Dudy. Czeka mnie również nagranie kolejnego odcinka „Sztuki Walki”, do @dziendobrytvn … Ten odcinek to będzie bardzo mocne przeżycie… Następnie spotkania, event i praca, praca, praca!!! Lubię to tempo???? __________________________ ✈️➡️ Poland. today I will meet our athletes from Special Olympics Poland, at the ceremony with the First Lady Agata Kornhauser – Duda. I will also record the next episode of "Martial Arts", for DDTVN … This episode will be a very strong experience … Then meetings, event and work, work, work !!! I like this hustle???? #coat @besmart.besmart #levis #shoues @acnestudios #annalewandowska #poland #fly #work #project #warsaw

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Robert Lewandowski pokazał niesamowitą fotkę ze swoją córeczką! Tym słodkim zdjęciem Lewy rozczulił wszystkich kibiców!

Ania Lewandowska pierwszy raz pokazała Klarę! Słodka fotka jest hitem w sieci!

Anna Lewandowska nawet w sukience z sieciówki wygląda luksusowo! Postawiła na model z… odpadów!


Anna Lewandowska leci spotkać się z Pierwszą Damą Agatą Dudą

Anna Lewandowska leci spotkać się z Pierwszą Damą Agatą Dudą

Anna Lewandowska pod studiem Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska pod studiem Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska z wózkiem projektu Karoliny Kurkovej

Anna Lewandowska z wózkiem projektu Karoliny Kurkovej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×