Szukaj

Anna Lewandowska miała być aktorką. Ojciec zrujnował jej marzenia o karierze w świecie filmu

Anna Lewandowska film biograficzny

Anna Lewandowska film biograficzny

Anna Lewandowska jest znaną wszystkim trenerką i świetną motywatorką. Osiągnęła sukces, uprawiając karate. Niewielu jednak wie, że chciała zostać aktorką. Zobacz, dlaczego ostatecznie nie poszła na egzamin do filmówki.

Anna Lewandowska jest bardzo zapracowaną młodą mamą. Prowadzi treningi, motywuje, ma własny biznes, pojawia się na różnego rodzaju imprezach. Jest kojarzona głównie ze sportem. Niewiele osób wie, że dawniej chciała być aktorką. Co spowodowało zmianę planów?

Zobacz: Bal TVN 2019: Małgorzata Rozenek w najoryginalniejszej kreacji wieczoru! Będą o niej mówić latami!

Dlaczego Anna Lewandowska nie została aktorką?

Anna Lewandowska, jak była mała dziewczynką bardzo chciała zostać aktorką, wszystko zmieniło się przez to, że pewnego dnia, jej ojciec porzucił rodzinę. Jaki ma to związek z marzeniami trenerki? Otóż ojcem Anny Lewandowskiej jest operator filmowy Bogdan Stachurski. I okazuje się, że nie ma najlepszych relacji z córką. Wszystko dlatego, że Ania ciągle odczuwała żal wobec ojca, który nagle zniknął z ich życia. Trenerka łączyła odejście ojca z filmowym światkiem i już nie chciała brać w nim udziału. Zrezygnowała z pragnienia, żeby zostać gwiazdą kina.

Karate – skąd się wzięło w życiu Anny Lewandowskiej?

Zobacz: Bal TVN 2019: Edyta Górniak i Kuba Badach zaśpiewali „Dziwny jest ten świat”. To wykonanie przejdzie do historii

W momencie, gdy ojciec opuścił rodzinę, wszystko się posypało. Nie tylko emocjonalnie, Stachurscy znaleźli się też w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Wtedy pojawił się wujek Ani i zaproponował jej treningi karate. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Lewandowska w sporcie odnalazła siebie. Nauczyła się dyscypliny, szacunku do drugiego człowieka, wytrwałości. Wiemy, że Ania nigdy się nie poddała, a złe doświadczenia przekuwa w dobro.

Anna Lewandowska dzisiaj

Anna Lewandowska jest bardzo silną kobietą. Złe doświadczenia z dzieciństwa nie złamały jej, wręcz przeciwnie – zahartowały. Jest w niej duch walki, godny wielkiego wojownika. Mimo traumatycznych wydarzeń, związanych z ojcem, potrafiła zbudować swoją rodzinę. Razem z mężem Robertem Lewandowskim, wspólnie wychowują córeczkę Klarę. Dzisiaj Ania, mimo, że nie została gwiazdą Hollywoodu, jest spełnioną kobietą, pełną marzeń i pasji.

Zobacz: Bal TVN 2019: Anna Lewandowska dawno nie wyglądała tak pięknie! Ona wie, jak rozpalić zmysły!


Anna Lewandowska - Instagram

Anna Lewandowska - Instagram

Anna Lewandowska - Instagram

Anna Lewandowska - Instagram

Anna Lewandowska w pomarańczowej kreacji - Bal TVN 2019

Anna Lewandowska w pomarańczowej kreacji - Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×