Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy podbija?
Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy podbija?

Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i jakie nowe biznesy...

Anna Lewandowska wśród najbogatszych Polek. Ile zarobiła i...

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu w Gdyni
Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu w Gdyni

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu...

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce...

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej nie poznacie!
Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej nie poznacie!

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze w życiu jej...

Anna Mucha przeszła totalną metamorfozę! W nowej fryzurze...

Dziś poniedziałek, 24.09.2018

Szokujące wyznanie Anny Korcz! To nie spodoba się przeciwnikom aborcji. „Tak, usunęłabym”
Anna Korcz zdecydowałaby się na aborcję

Ustawa antyaborcyjna to od roku dość gorący temat. Przeciwnicy zaostrzenia, którzy nie zgadzają się na wprowadzanie w kraju dyktatury i zwolennicy, zasłaniający się makabrycznymi banerami toczą wojnę na wszystkich frontach. Wiele gwiazd wypowiadało się w sprawie Czarnych Protestów, samej ustawy i własnych doświadczeń. Natalia Przybysz została niemal publicznie zlinczowana za to, że przyznała się do usunięcia ciąży. W temacie postanowiła zabrać głos również Anna Korcz. Aktorka nie kryła, że na temat ustawy antyaborcyjnej ma dość mocne przekonania:

Tak, ja usunęłabym chory płód. Pragnę zaznaczyć, że jestem osobą wierzącą, choć niepraktykującą. Staram się żyć zgodnie z Dekalogiem. Wiem, że to, co mówię, kłóci się ze stanowiskiem Kościoła. Uważam jednak, że nikt nikomu nie dał prawa do unieszczęśliwiania drugiego człowieka. Narodziny chorego dziecka to tragedia. Sądzę, że unieszczęśliwiłoby ono nie tylko siebie, ale także mnie i całą rodzinę. Wiem, że wiele matek nie zgodzi się ze mną. Oczywiście mają prawo do swojej oceny, że są szczęśliwe z niepełnosprawnym dzieckiem. Ja to z całym szacunkiem przyjmuję. Natomiast zgodnie z moją filozofią życiową – to ja decyduję o swoim życiu i o życiu mojego dziecka – wyjawiła w rozmowie z niepłodnirazem

To raczej nie przysporzy jej fanów wśród przeciwników aborcji i rządu, którzy robią wszystko by uprzykrzyć kobietom życie. Wiele innych zaś otwarcie przyklaśnie aktorce, bo każda kobieta ma prawo do podejmowania decyzji o sobie i o swoim nienarodzonym dziecku. Nie są to przecież decyzje łatwe.

A wy? Jak myślicie? Zgadzacie się z Korcz czy nie?

Małgorzata Rozenek jakiej nie znacie! Nigdy nie mówiła tak ostro o aborcji i in vitro! „Jestem w*rwiona”. Zdradziła też dlaczego nie pojawiła się na Czarnym Proteście

Joanna Koroniewska wywołała burzę na Instagramie: „Jestem matką i absolutnie sprzeciwiam się aborcji”

Te gwiazdy popierają Czarny Piątek. Dosadnie wyraziły swój sprzeciw wobec zaostrzenia ustawy antyaborcyjnejCzy kobiety w Polsce powinny mieć prawo do aborcji?

Komentarzy: 2


Gość | 26 kwietnia 2018, 13:50

Do gościa z 11.05: puknij się w pusty łeb! Nikt na świecie nie usuwa ciąży w 6 miesiącu!!! Mówimy o pierwszych tygodniach życia, gdy wiadomo, że płód jest POWAŻNIE uszkodzony i dziecko urodzi się niepełnosprawne intelektualnie i fizycznie: nie będzie chodzi, mówić, widzieć, słyszeć i kojarzyć, co się wokół niego dzieje; gdy nie będzie mieć rąk czy nóg i wodogłowie. Spróbuj przez jeden dzień opiekować się takim dzieckiem i zmieniać co dwie godziny pampersy niepełnosprawnemu 15-latkowi, który waży 50 kg i nie rozpoznaje nawet własnej matki.


Gośćm,./ | 26 kwietnia 2018, 11:05

tak robia, tylko barbarzyncy ! ciekaw jestem czy by w 6 mies, ciela, rwala dziecko na kawalki, ale to juz metody hitlerowskie wstyd i hanba !


Dodaj komentarz
×