Anna Kalczyńska zdradziła, co najbardziej uwierało Kingę Rusin w „DD TVN”. To dlatego odeszła z pracy?

Anna Kalczyńska, Kinga Rusin

Anna Kalczyńska, Kinga Rusin

Kinga Rusin odeszła z Dzień Dobry TVN po piętnastu latach. Anna Kalczyńska postanowiła ujawnić powody odejścia koleżanki po fachu. Co jej nie odpowiadało w śniadaniówce?

Kinga Rusin nie pojawi się w jesiennym wydaniu Dzień Dobry TVN. Po piętnastu latach prowadzenia programu postanowiła zrezygnować, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Zdradziła, że wiele się zmieniło, a odejście jej współprowadzącego stworzyło okazję do tego, by ruszyć do przodu.

Rusin dodała, że z telewizji nie zamierza rezygnować. Waha się co do przyjęcia kilku propozycji:

Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Ujawniła także, że zamierza realizować kolejne marzenia, wykorzystując niezależność finansową, którą zyskała dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej:

Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna – napisała.

Dziennikarka, doceniając lata wspólnej pracy ze swoimi kolegami, wystosowała także przy okazji podziękowania, za ten czas. Zwróciła się również do Edwarda Miszczaka:

Przesyłam Wam uściski Kochani! Wzruszyłam się parę razy – przyznaję. […] Oczywiście chciałabym też podziękować Dyrektorowi Edwardowi Miszczakowi za wypowiedziane prywatnie i publicznie piękne słowa na mój temat.

Odejście Rusin postanowiła skomentować także Anna Kalczyńska. Wcześniej wypowiedziała się w tym temacie między innymi Paulina Krupińska.

Anna Kalczyńska o powodach odejścia Kingi Rusin z DDTVN

Na portalu Onet Kobieta mogliśmy przeczytać, co o całym zajściu myśli koleżanka z planu, Anna Kalczyńska. Według jej wypowiedzi Kinga Rusin zrezygnowała z programu, gdyż jego formuła zaczęła ją zwyczajnie uwierać:

Dzień Dobry TVN jest programem typowo porannym, który ma za zadanie budzić ludzi w dobrym humorze i dawać treści, które są akceptowalne przez wszystkich, mało kontrowersyjne, ciekawe, ale też spokojne. Chyba to Kindze nie do końca odpowiadało – zdradziła.

Gwiazda, przy swoim temperamencie, miała najprawdopodobniej zbyt małe pole do popisu.

Kinga ze swoim temperamentem, społecznym i politycznym zaangażowaniem, które wiele razy prezentowała, musi mieć najwyraźniej szersze pole do działania – dodała Kalczyńska.

Jesteśmy bardzo ciekawi, gdzie teraz będziemy mogli ujrzeć Kingę.


Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska ma koronawirusa

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik — Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×