Oni wiedzą jak pielęgnować miłość! Ania i Robert Lewandowscy pięknie wystylizowani wybrali się na randkę

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy na randce. Pod zdjęciem, które udostępniła trenerka, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Anna Lewandowska od wielu lat jest związana ze sportem i dzięki niemu poznała swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Spotkali się w 2007 roku na obozie treningowym. Niemal od razu między nimi zaiskrzyło. Zaczęli się spotykać, potem zamieszkali razem. Wynajęli wspólne mieszkanie w Warszawie. Żyli skromnie, ale byli ze sobą już wówczas bardzo szczęśliwi:

Ania zaproponowała, że naprawimy fiata na spółkę, bo już byliśmy razem, mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu na Wrzecionie w Warszawie. Składaliśmy się na jedzenie. Pamiętam, miałem ulubiony serek waniliowy w pudełku z czerwonym paskiem – ujawnił Robert w rozmowie z Twoim Stylem.

Obecnie są chyba najpopularniejszą parą w Polsce, która wzbudza zainteresowanie nie tylko w kraju, ale i za granicą. Obecnie sportowiec jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii i cieszy się wielką sympatią fanów z całego świata. Ania po zakończeniu sportowej kariery swoją przyszłość również związała z aktywnością fizyczną. Została trenerką fitnessu, a aplikacja, którą stworzyła, pomaga milionom osób z całego świata zadbać o formę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Nie ma dnia, by trenerka nie dodała zdjęcia czy relacji na Instagramie. Gwiazda codziennie stara się promować swoje produkty, a także pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie. W jej social mediach nie brakuje zdjęć z córkami i mężem. Tym razem podzieliła się fotografią z randki.

Anna i Robert Lewandowscy na randce

Mimo niezwykle napiętych grafików Ania i Robert wiedzą, że bardzo ważne jest, żeby pielęgnować uczucie, które ich połączyło lata temu. Od czasu do czasu organizują więc opiekę nad córkami i wybierają się na randkę. Zdjęciem w sieci podzieliła się trenerka. W czarnej sukience, sandałkach i z zieloną torebką Bottega Veneta wyglądała niezwykle szykownie. Robert z kolei wybrał sportową elegancję.

Randka — napisała Ania.

Pod postem pojawiła się cała masa komplementów. Internauci podziwiają zgrabne nogi trenerki, ale także to, jak małżonkowie pielęgnują uczucia.


Ania i Robert Lewandowscy na randce

Ania i Robert Lewandowscy na randce

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy na wakacjach

Lewandowscy na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×