Anna i Grzegorz Bardowscy chwalą się sypialną w kontrowersyjnym domu. Wnętrze robi wrażenie, a oni znowu zaskakują nietypowym rozwiązaniem

Anna i Grzegorz Bardowscy

Anna i Grzegorz Bardowscy

Anna i Grzegorz Bardowscy chwalą się kolejnymi etapami wykańczania domu. Tym razem pokazali niemal już skończoną sypialnię. Postawili w niej na nowoczesne rozwiązanie. A jak wygląda pokój ich synka?

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami programu Rolnik szuka żony. To właśnie młody gospodarz zgłosił się do reality show, w którym chciał znaleźć miłość swojego życia. Udało się to błyskawicznie, ponieważ, gdy tylko zobaczył Anię, to zakochał się bez pamięci. Parę szybko połączyło gorące uczucie i po tym jak zgasły kamery nadal się spotykali.

Przerodziło się to w prawdziwą miłość, a zakochani sformalizowali związek przed ołtarzem. Błyskawicznie też doczekali się potomstwa. Obecnie razem wychowują dwoje dzieci: Jana i Liwię. Jakiś czas temu rozpoczęli kolejny ważny dla nich projekt i zajęli się budową wymorzonego domu. Wszystko od samego początku relacjonują w sieci.

Budynek od pierwszych chwil wzbudza zainteresowanie, ale też kontrowersje. Małżonkowie zostali ostro skrytykowani przez internautów, za wybór całkowicie czarnej elewacji, co nie wszystkim się spodobało.

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię w nowym domu

Anna i Grzegorz Bardowscy od momentu kiedy zdecydowali się na budowę domu, cały czas o postępach wszelkich prac informują swoich fanów w social mediach. Nagrywają filmiki, wrzucają posty na Instagram i dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat kosztownego przedsięwzięcia. Zakochani są już na etapie wykańczania wnętrz, ale i tutaj nie obyło się bez komplikacji. Ostatnio sporo problemów sprawił stolarz, montujący schody. Sprawa otarła się niemal o sąd, a małżonkowie stracili kilkanaście tysięcy złotych.

Ten moment mają już za sobą, a teraz cieszą się z kolejnego wykończonego pomieszczenia, jakim jest sypialnia. Szczęśliwi lokatorzy pokazali wnętrze w sieci. Celebrytka wspomniała, że zrezygnowali z grzejników, a dom ogrzewają jedynie pompą ciepła, która pomimo początkowych obaw świetnie im się sprawdziła.

Jak na to wszystko patrzę, to cieszę się, że nie mamy w domu grzejników. Na początku byłam tak sceptycznie nastawiona, bo nie miałam doświadczenia w tym temacie, a teraz nasza pompa ciepła działa już od około 11 miesięcy i muszę wam powiedzieć, że w domu jest naprawdę ciepło – stwierdziła na nagraniu.

Sypialnia znajduje się na poddaszu. We wnętrzu widać okna dachowe, które robią świetny klimat. Jest też spore małżeńskie łóżko, które stanęło przy tapicerowanej ścianie. Na podłodze znalazło się jasne drewno, a ściany są pomalowane na biało.

Następnie Ania zabrała internautów do pokoju syna, który też jest już niemal wykończony. Po tapecie można się domyślać, że maluch jest fanem kosmosu. W pokoju chłopca montowane są już meble i widać, że ma on bardzo duży metraż.

Bardowska na nagraniu wspomniała, że planują  wprowadzić się już w listopadzie. Wykańczanie wnętrz idzie im bardzo sprawnie. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym filmiku, a także w naszej galerii. Jak wam się podoba dom Bardowskich?

 


Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali sypialnię

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali pokój syna

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali pokój syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×