NewsyTak bedą wyglądały wnętrza nowego domu Michała Wiśniewskiego. Jadalnia robi ogromne wrażenie

Tak bedą wyglądały wnętrza nowego domu Michała Wiśniewskiego. Jadalnia robi ogromne wrażenie

Michał Wiśniewski z Polą
Michał Wiśniewski z Polą
Krystyna Miśkiewicz

18.06.2023 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Wiśniewski to wokalista, którego nie trzeba przedstawiać fanom. Od kilku dekad regularnie pojawia się na scenie, jako lider zespołu Ich Troje. Fanów zainteresowała też jego życie prywatne, które należy do wyjątkowo skomplikowanych.

Wiadomo, że artysta nie miał łatwego dzieciństwa, tułając się po domach dziecka i rodzinach zastępczych. W dorosłym życiu nie tylko nie mógł odnaleźć szczęścia w miłości, ale też wpadł w szpony zgubnego nałogu.

W ostatnim czasie zdecydowanie uśmiechnęło się do niego szczęście. Gwiazdor od ponad dwóch lat jest szczęśliwym mężem Poli, która jest jego piątą żoną. Para doczekała się już dwóch synów. Falco ma dwa lata, a mały Noel urodził się w połowie maja. Niedawno małżonkowie ruszyli z budową domu, w którym ma się znaleźć miejsce dla każdego z członków patchworkowej rodziny. Przypomnijmy, że poza wspólnymi pociechami każde z nich ma także czworo dzieci z poprzednich związków.

Michał Wiśniewski: zdjęcia jadalni w jego nowym domu

Michał ruszył niedawno z formatem Jestem jaki jestem 3. Kolejne odcinki są publikowane na YouTube. Pokazuje on w nich kolejne etapy budowy domu. Zdjęciami chwali się też w social mediach. Widać, że prace ruszyły pełną parą. Para ma już nawet koncepcję tego, jak będą wyglądały wnętrza. Studio, które się tym zajmuje pokazało pierwsze ujęcia i projekty jadalni.

Dzisiaj pokazujemy pierwszy z kadrów domu dla Poli i Michała Wiśniewskich. Całkowicie niespodziewanie ta bardzo nowoczesna bryła będzie skrywała domowe, przytulne wnętrze w ciepłych barwach.

Jak widać Wiśniewscy zdecydowali się na bardzo tradycyjne i jednocześnie przytulne wnętrza. Dominują jasne i neutralne kolory. Dodatki również są w stonowanych barwach. W centralnym miejscu jadalni stanął oczywiście spory stół, przy którym musi zmieścić się spora patchworkowa rodzina.

Jak wam się podoba ten wystrój?

Michał Wiśniewski o budowie domu

Kto decyduje o tym, jak będzie to wszystko wyglądało? Z jakimi fachowcami Wiśniewscy współpracują? Jak wyobrażają sobie swoje gniazdko? Czy zwracają uwagę na ceny materiałów, czy wolą szaleć, spełniając marzenia?

My akurat trafiamy na takich ludzi, przy budowie tego domu, którzy absolutnie znają się na tym, co robią. jeśli chodzi o projektantów wnętrz, to naprawdę, od tego jest projektant, żeby spełniać twoje marzenie. My postanowiliśmy z żoną, że tę moją część biurową, gdzie będę pracował i gdzie będzie pracować cała ekipa, bo przecież zespół Ich Troje to jest 35 osób, że to ja będę ją projektował wspólnie z jedną z najlepszych firm, które są na rynku. Natomiast część domową będzie projektować Pola. Więc to będzie taki dom, jaki ona sobie wymarzyła. A gdybym ja miał ingerować, to myślę, że ten dom nigdy w życiu by nie powstał. Mamy zupełnie inne wyobrażenie.
Michał Wiśniewski pokazał budowę domu
Michał Wiśniewski pokazał budowę domu
Michał Wiśniewski ujawnił imię dziecka
Michał Wiśniewski ujawnił imię dziecka
Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski - Sopot SuperHit Festiwal 2023. Gwiazdy drugiego dnia (fot. KAPIF)
Michał Wiśniewski - Sopot SuperHit Festiwal 2023. Gwiazdy drugiego dnia (fot. KAPIF)
Michał Wiśniewski - wizualizacja jadalni zdj. Instagram noonstudio.pl
Michał Wiśniewski - wizualizacja jadalni zdj. Instagram noonstudio.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także