Szukaj

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski przeżywają kryzys w związku? Tancerka szczerze opowiedziała o łączącej ich relacji

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski są razem już od 10 lat. Prasa kolorowa jednak nie daje im wytchnienia. Co rusz możemy przeczytać artykuł o kłopotach w ich relacji. Tancerka nie ukrywa, że w ich domu bywają lepsze i gorsze dni, ale z każdych trudności wychodzą obronną ręką.

Nie jestem łatwą partnerką. Trzeba się dotrzeć, wypracować kompromis. W gniewie czy złości nie mówić sobie słów, po których rana zostaje już na zawsze. Mama ciągle powtarzała, że nie można obarczać najbliższych swoimi złymi humorami i fochami. Mam mocny charakter, choć może krucho wyglądam – powiedziała w wywiadzie dla magazynu „Dobry tydzień”. – Wieloletnie związki zmieniają ludzi, dojrzałam. Piotr ma duże poczucie humoru, wiele rzeczy potrafi obrócić w żart i tego mnie nauczył. Dzięki niemu złamałam zdrowy dystans do wielu spraw. Na początku naszego związku byłam taka poważna, pryncypialna, a teraz wiem, że dużo lepiej i łatwiej iść przez życie, kiedy człowiek potrafi śmiać się ze swoich wad, przywar, codziennych kłopotów. My umiemy się z siebie śmiać.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska mają córkę, Julię. Gwiazdor ma też syna Kubę, z poprzedniego związku z Hanną Śleszyńską.

Zobacz: Piotr Gąsowski i Anna Głogowska sobotni wieczór spędzili na dwóch różnych premierach – razem, a jednak osobno…

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Fotografia: AKPA


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×