Szukaj

Anja Rubik też wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To, co wystawiła na licytację naprawdę przyprawia o zawrót głowy!

Zamknięto Wersal dla Anji Rubik

Zamknięto Wersal dla Anji Rubik

Anja Rubik kolejną gwiazdą wspierającą WOŚP

Ostatnią gwiazdą, która postanowiła wesprzeć nadchodzący finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest Anja Rubik. Modelka znana jest z działalności charytatywnej, dlatego jej tegoroczny udział w akcji nie zaskoczył jej fanów.

Na tę okazję modelka postanowiła wesprzeć akcję zaproszeniem na pokaz Yves Saint Laurent podczas paryskiego Tygodnia Mody. To nie wszystko, dodatkowo w pakiecie jest też możliwość spotkania modelki i uczestniczenia z nią w sesji zdjęciowej.

Anja Rubik zaprasza do świata mody! Zdobądź podwójne zaproszenie na najbardziej oczekiwany podczas Paris Fashion Week pokaz Yves Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Na backstage’u poznasz osobiście projektanta Anthony Vaccarello!

Dodatkowo Anja zaprasza też na backstage sesji zdjęciowej do prestiżowego magazynu oraz wspólne zdjęcie, przed którym czeka Cię profesjonalny make-up i przygotowanie fryzury zrealizowane przez team Anji Rubik – czytamy na stronie aukcji

Na chwilę obecną kwota, na której zatrzymała się aukcja to 5,6 tys. zł. Przypominamy jednak, że do końca akcji pozostało jeszcze trochę czasu.

Wybralibyście się z Anją Rubik na pokaz mody?

Zobacz: Ewa Minge też wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Projektantka dla zwycięzcy licytacji zaprojektuje suknię marzeń

Anja Rubik - CFDA/Vogue 2016

Anja Rubik wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Anja Rubik w zielonych włosach na imprezie Hugo Bossa 2016 fot. East News

Anja Rubik


Anja Rubik z kopertówką od Zofii Chylak

Anja Rubik z kopertówką od Zofii Chylak

Anja Rubik - CFDA/Vogue 2016

Anja Rubik - CFDA/Vogue 2016

Anja Rubik w garniturze Saint Laurent na pokazie marki Intimissimi

Anja Rubik w garniturze Saint Laurent na pokazie marki Intimissimi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×