Szukaj

Angelina Jolie tak schudła, że widać jej wszystkie żyły! Wychudzona gwiazda pokazała się publicznie i robiła co mogła, by zakryć nawet dłonie!

Angelina Jolie pojawiła się w Kolumbii, gdzie odwiedziła uchodźców zmuszonych do ucieczki z domów, znajdujących się wzdłuż granicy kolumbijsko-wenezuelskiej. 
Angelina Jolie w Kolumbii

Angelina Jolie w Kolumbii

Angelina Jolie znana jest z tego, że angażuje się w akcje charytatywne. Amerykańska gwiazda zwraca uwagę na ważne problemy i stara się pomóc w ich rozwiązaniu. Niedawno pojawiła się w Kolumbii, gdzie przez dwa dni gościła jako specjalny wysłannik Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców.

Właśnie dlatego aktorka w sobotę wezwała społeczność międzynarodową do udzielenia większego wsparcia trzem krajom Ameryki Południowej z największą liczbą imigrantów z dotkniętej kryzysem Wenezueli. W tym czasie spotkała się z migrantami, a także z prezydentem Kolumbii Ivanem Duque w Kartagenie:

Z pewnością zrobię, co w mojej mocy, aby wezwać społeczność międzynarodową do udzielenia wsparcia niezbędnego do osiągnięcia długoterminowego pokoju i stabilności w tym pięknym kraju – podkreślała Angelina Jolie.

Jolie zwracała uwagę nie tylko swoimi słowami, ale także stylizacją. Wybrała białą kreację, do której dobrała jasną chustę. Wyglądała nie tylko pięknie, ale także bardzo szczupło. Chociaż próbowała je ukryć, w oczy rzucały się chude ręce, na których wyraźnie widać żyły.

Czyżby problemy z Bradem Pittem i rozwodem tak wpłynęły na jej zdrowie, że znów zaczęła tracić kilogramy? Z drugiej strony Jolie na zdjęciach, które krążą w sieci, jest bardzo uśmiechnięta i szczęśliwa. Nie da się też ukryć, że aktorka zawsze była bardzo chuda, więc czy jej obecny wygląd to powód do zmartwień i niepokoju?

Zobacz: Wyciekły nowe zaskakujące fakty w sprawie rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie! Zbliża się koniec medialnej wojny!

Zobacz: Jennifer Aniston odbyła poważną rozmowę z Angeliną Jolie! Nie spodziewała się tak przykrego finału

Zobacz: Angelina Jolie i Brad Pitt są już po rozwodzie. Jak teraz układają się ich relacje?


Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami

Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami

Angelina Jolie jest coraz chudsza

Angelina Jolie jest coraz chudsza

Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami

Angelina Jolie podczas spotkania z uchodźcami

×