Szukaj

Wyciekły nowe zaskakujące fakty w sprawie rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie! Zbliża się koniec medialnej wojny!

Brad Pitt i Angelina Jolie od trzech lat dostarczają mediom pikantnych faktów w temacie swojego rozwodu. Gwiazdy rozstanie traktują bardzo poważnie, zatem co jakiś czas wychodzą nowe istotne informacje dotyczące roszczeń aktorów.
Brad Pitt i Angelina Jolie oficjalnie się rozwiedli

Brad Pitt i Angelina Jolie poznali się w 2005 roku na planie filmu – Pan i Pani Smith. Natychmiast zostali kochankami, a następnie małżeństwem z imponującą gromadką dzieci. Niestety rodzinna sielanka tej pięknej pary skończyła się w 2016 roku, kiedy to w mediach gruchnęła wiadomość o rozwodzie tej widowiskowej pary. Angelina wyjawiła wówczas całe piekło jakie jej rzekomo zgotował przystojny amant.

W ciągu ostatnich lat życie Brada to było prawdziwe piekło. Brad zaczął wątpić, czy naprawdę znał prawdziwą Angelinę, ponieważ nigdy nie wyobrażał sobie, że kobieta, którą pokochał i którą poślubił, może zachowywać się w ten sposób –  czytamy w Hollywood Life

Angelina i Brad rozwodzą się zatem już trzy lata, przez co media z rozpadu ich rodziny zrobiły prawdziwą sensację. Obecnie  zagraniczne magazyny podały kolejne gorące wieści rozwodowe. The Sun, informuje, że Brad Pitt jest już zmęczony przedłużającym się procesem rozwodowym. Gwiazdor uważa, że Angelina specjalnie zwleka z rozwodem, celowo nie udostępnia dla sądu odpowiednich dokumentów, które mogą wreszcie zakończyć ciągnący się rozwód.

 Był niesamowicie cierpliwy przez większość czasu, choć żona wielokrotnie go testowała. Teraz ma już dość i nie da się więcej dociskać. Jest zmęczony tym, że Angelina co rusz przesuwa terminy spotkań w sądzie i z miesiąca na miesiąc opóźnia ostateczną rozprawę. Boleśnie przeciąga sprawę, która teraz przypomina jakąś grę. – czytamy

The Sun sugeruje także, że prawnicy Brada Pitta próbują przekonać sąd, by ten wreszcie wyznaczył ostateczny termin rozprawy. Wówczas Angelina Jolie będzie już zmuszona podpisać dokumenty rozwodowe. W innym wypadku gwiazda zostanie obciążona sporą kwotą do zapłaty.

Zgodnie z rokowaniami magazynu rozwód Brada i Angeliny ma szanse zakończyć się w grudniu 2019 roku.

“Angelina Jolie to totalna s*ka”. Amerykańska modelka nie zostawiła suchej nitki na byłej Brada Pitta!

Jennifer Aniston odbyła poważną rozmowę z Angeliną Jolie! Nie spodziewała się tak przykrego finału

 

Jennifer Aniston odbyła poważną rozmowę z Angeliną Jolie! Nie spodziewała się tak przykrego finału


Czy Angelina Jolie i Brad Pitt są zgranym duetem?

×