Szukaj

Życie pięknej Angeliny Jolie jest w niebezpieczeństwie! Fani osłupieli ze strachu! Co na to Brad Pitt?

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie chce popełnić samobójstwo

Jedna z najpiękniejszych kobiet świata, Angelina Jolie, bez wątpienia odniosła wielki zawodowy sukces. Gwiazda jest laureatką dwóch Oscarów, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych. Niestety pasmo spektakularnych sukcesów kończy się na jej życiu zawodowym. Życie osobiste Angeliny to raczej lawina cierpienia, nieudanych związków i ciągłych skandali. Aktorka jest po trzech nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem, Billym Bobem Thorntonem i Bradem Pittem. Od tego czasu zaczęła się jej wędrówka przez życiowe ciernie.

Są jednak pozytywne aspekty tego małżeństwa. Para doczekała się szóstki dzieci – trójkę biologicznych, Shiloh, Knoxa i Vivienne, oraz trójkę adoptowanych – Maddoxa, Pax i Zaharę. Podczas związku z Bradem Pittem, w 2013 roku piękna Angelina przeszła zabieg podwójnej prewencyjnej mastektomii z jednoczesną operacją odtwórczą, z powodu obecności mutacji genu BRCA1 predysponującego w znacznym stopniu do zachorowania na raka piersi bądź jajników. Do podjęcia tej decyzji skłoniła aktorkę śmierć matki po wieloletniej walce z nowotworem.

Kolejnym ciosem w życiu gwiazdy filmowej było rozstanie z Bradem Pittem, które niestety ponownie odbiło się na jej zdrowiu. Cała batalia rozwodowa doprowadziła Angelinę prawie do anoreksji, nerwicy i innych psychicznych przypadłości. Małżonkowie rozwodzą się z wielkim hukiem, do tej pory para nie porozumiała się jeszcze w sprawie podziału majątku oraz opieki na sześciorgiem ich dzieci. Okazało się, że Angelina jest tym stanem wyczerpana skrajnie. Szczególnie psychicznie. Jak donoszą zagraniczne media, załamana gwiazda trafiła do szpitala psychiatrycznego!

Informacji tej nie potwierdził agent Angeliny, jednak zagraniczne media plotkarskie wiedzą lepiej. Sugerują nawet, że powodem leczenia psychiatrycznego Jolie były jej groźne napady paniki, nieustająca depresja, która doprowadziła do skrajnej anoreksji:

Angelina Jolie próbowała odebrać sobie życie – czytamy w amerykańskim tabloidzie „National Enquirer”.

To już nie są żarty! Miejmy nadzieję, że piękna Angelina szybko ustabilizuje swoją psychikę, a doniesienia o jej próbach samobójczych okażą się zwyczajną plotką.

Brad Pitt odważnie o Jennifer Aniston! Ten wywiad wstrząśnie show-biznesem!

To już oficjalne! Angelina Jolie przygotowała prawdziwą bombę na sam koniec roku! Będzie się działo

Nowe zdjęcia Angeliny Jolie! Nie mogła się zdecydować i zabrała ze sobą aż dwie torby!


Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie na oficjalnej imprezie w Londynie

Angelina Jolie z dziećmi

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×