Szukaj

Telefon od Angeliny Jolie zszokował Brada Pitta! Wreszcie w ich napiętej relacji nastąpił przełom!

To będzie prawdziwy przełom w relacjach Angeliny Jolie i Brada Pitta! Przed aktorką bardzo pracowity miesiąc, w związku z czym zamiast zatrudnić nianię, postanowiła oddać dzieci pod opiekę byłego męża! Czy wreszcie się pogodzą?
Angelina Jolie odbierze dzieci Bradowi Pittowi?

Angelina Jolie odbierze dzieci Bradowi Pittowi?

Angelina Jolie i Brad Pitt byli swego czasu ulubioną parą show-biznesu. Na wielkich galach zawsze pojawiali się razem, chętnie pozowali do zdjęć i wspólnie udzielali wywiadów zapewniając o tym, jak wielkim uczuciem darzą siebie nawzajem. Niestety, w prawie 10-letnim związku pojawiły się problemy. Aktor zaczął nadużywać alkoholu i nie pomogły nawet groźby ze strony żony. W 2017 roku wniosła pozew o rozwód i od tamtego czasu toczą zaciętą batalię sądową.

Bardzo często zagraniczna prasa donosi o kolejnych ustaleniach prawników gwiazd, jednak do rozwodu dojść nie może. Wszystko związane jest także z kwestią opieki nad dziećmi, o którą w wyłączności walczy kobieta. Ostatnio jednak chyba postanowiła pójść po rozum do głowy i nie zważając na romans Brada z Jennifer Aniston chce dobrowolnie oddać w jego opiekę sześcioro dzieci:

Angelina w te wakacje dużo czasu spędzi na planie nowego filmu. Wyciągnęła więc rękę do Brada, zadzwoniła do niego i zaproponowała mu, by zaopiekował się w tym czasie dziećmi – czytamy na stronie Daily Mail.

Jest to bardzo dobra decyzja. Dzieci z pewnością tęsknią za ojcem, a on za nimi. Dla nich rzucił nawet alkohol i wrócił do formy sprzed lat. Miejmy nadzieje, że będzie to przełomowy krok w relacjach byłych małżonków i żadne z nich nie będzie walczyło o ograniczenie praw do opieki nad pociechami.

Angelina Jolie to mistrzyni pr-u! To, co zrobiła podczas zakupów w Paryżu zasługuje na osobną podstronę na Wikipedii! Po prostu szok!

Angelina Jolie zrzuciła zmysłową halkę i wyszła na ulicę bez stanika! Gwiazda zachwyca jak za swoich najlepszych czasów!

O nowych romansach Angeliny Jolie szybko nie usłyszymy! Na jaw wyszły zdumiewające fakty


Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie zmieniła fryzurę

Angelina Jolie zmieniła fryzurę

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Dumbo"

×