Szukaj

Telefon od Angeliny Jolie zszokował Brada Pitta! Wreszcie w ich napiętej relacji nastąpił przełom!

To będzie prawdziwy przełom w relacjach Angeliny Jolie i Brada Pitta! Przed aktorką bardzo pracowity miesiąc, w związku z czym zamiast zatrudnić nianię, postanowiła oddać dzieci pod opiekę byłego męża! Czy wreszcie się pogodzą?
Angelina Jolie odbierze dzieci Bradowi Pittowi?

Angelina Jolie i Brad Pitt byli swego czasu ulubioną parą show-biznesu. Na wielkich galach zawsze pojawiali się razem, chętnie pozowali do zdjęć i wspólnie udzielali wywiadów zapewniając o tym, jak wielkim uczuciem darzą siebie nawzajem. Niestety, w prawie 10-letnim związku pojawiły się problemy. Aktor zaczął nadużywać alkoholu i nie pomogły nawet groźby ze strony żony. W 2017 roku wniosła pozew o rozwód i od tamtego czasu toczą zaciętą batalię sądową.

Bardzo często zagraniczna prasa donosi o kolejnych ustaleniach prawników gwiazd, jednak do rozwodu dojść nie może. Wszystko związane jest także z kwestią opieki nad dziećmi, o którą w wyłączności walczy kobieta. Ostatnio jednak chyba postanowiła pójść po rozum do głowy i nie zważając na romans Brada z Jennifer Aniston chce dobrowolnie oddać w jego opiekę sześcioro dzieci:

Angelina w te wakacje dużo czasu spędzi na planie nowego filmu. Wyciągnęła więc rękę do Brada, zadzwoniła do niego i zaproponowała mu, by zaopiekował się w tym czasie dziećmi – czytamy na stronie Daily Mail.

Jest to bardzo dobra decyzja. Dzieci z pewnością tęsknią za ojcem, a on za nimi. Dla nich rzucił nawet alkohol i wrócił do formy sprzed lat. Miejmy nadzieje, że będzie to przełomowy krok w relacjach byłych małżonków i żadne z nich nie będzie walczyło o ograniczenie praw do opieki nad pociechami.

Angelina Jolie to mistrzyni pr-u! To, co zrobiła podczas zakupów w Paryżu zasługuje na osobną podstronę na Wikipedii! Po prostu szok!

Angelina Jolie zrzuciła zmysłową halkę i wyszła na ulicę bez stanika! Gwiazda zachwyca jak za swoich najlepszych czasów!

O nowych romansach Angeliny Jolie szybko nie usłyszymy! Na jaw wyszły zdumiewające fakty


Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?

×