Angelina Jolie ma nowy tatuaż. To prosty przekaz w kierunku Brada Pitta. Jaśniej nie mogła tego wyrazić

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwód

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwód

Angelina Jolie nie ukrywa, że tatuaże są dla niej ważną częścią życia i sposobem ekspresji. Znana jest z zamiłowania do tego sposobu modyfikacji ciała i może pochwalić się wieloma wzorami na swojej skórze. Właśnie na jej przedramieniu pojawił się nowy. Co oznacza?

Angelina Jolie ma na swoim ciele kilkanaście tatuaży. Nie od dzisiaj wiadomo, że zdobią jej ciało w kilku miejscach. Każdy z nich ma dla niej znaczenie. Na przykład jej plecy są pokryte w znacznym stopniu – w okolicy karku widnieje napis Know your rights, czyli Znaj swoje prawa, a jest to tytuł piosenki ulubionego zespołu Angeliny, The Clash. Dalej jest skrypt w języku khmerskim, który ma chronić Angelinę i jej syna Maddoxa, który został adoptowany w Kambodży. Niech twoi wrogowie trzymają się od ciebie z daleka – mówi jego fragment, który gwiazda wytatuowała sobie w 2003 roku.

Trzy kolejne tatuaże Angeliny, pośrodku i po lewej stronie pleców, wykonane w lutym 2016 roku w Kambodży, to kilka linijek buddyjskiego skryptu, geometryczne wzory i zwierzęce symbole. Miały one połączyć Jolie i Pitta jako męża i żonę. Starożytne symbole i fragmenty mantry mają za zadanie prowadzić i ochraniać aktorkę. Podejrzewa się, że fragment ozdoby na ciele aktorki to hołd w stronę tysięcy ludzi, którzy stracili życie podczas rządów Czerwonych Khmerów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez In Touch Weekly (@intouchweekly)

Angelina Jolie wytatuowała sobie także współrzędne geograficzne na lewym ramieniu, które oznaczają miejsca urodzin wszystkich swoich dzieci. Ponadto, siódme koordynaty wskazują, gdzie przyszedł na świat były już mąż, Brad Pitt.

Page Six ma zdjęcia nowego tatuażu gwiazdy. Co chce przekazać Angelina tym razem?

Angelina Jolie ma nowy tatuaż. Co symbolizuje?

46-letnia aktorka ​​zrobiła sobie nowy tatuaż, który został zauważony, kiedy została sfotografowana w tym tygodniu w Nowym Jorku. Na zdjęciach uzyskanych przez Page Six, Angelina była widziana z nowym cytatem na przedramieniu. To słowa astronoma Galileo Galilei – Eppur si muove, co oznacza po włosku  A jednak się porusza.

Cytat pochodzi z 1633 roku, kiedy uczony został zmuszony do cofnięcia swojego twierdzenia, że ​​Ziemia krąży wokół Słońca, co później okazało się prawdą. To zdanie było częścią jego wyzywającego twierdzenia, że ​​prawda ostatecznie zwycięży. Po ostatnich doniesieniach na temat batalii sądowej z Bradem Pittem o dzieci, którą to zwyciężył aktor, można przypuszczać, że Angelina daje mu jasno do zrozumienia, co sądzi o sprawie.


Angelina Jolie

Angelina Jolie

Jakie auta posiada Angelina Jolie?

Jakie auta posiada Angelina Jolie?

Angelina Jolie w białej sukience

Angelina Jolie w białej sukience

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×