Angelina Jolie zostawiła dzieci i wpadła do byłego męża z butelką wina. Paparazzi mają zdjęcia

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie została przyłapana, jak opuszcza mieszkanie byłego męża. Czyżby zainspirowała się relacją Jennifer Lopez i Bena Affleca i postanowiła także sobie dać kolejną szansę?

Angelina Jolie pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej ojcem jest laureat Oscara Jon Voight, a matką aktorka Marcheline Bertrand. Przed kamerami zadebiutowała w wieku 5 lat, u boku swojego taty w filmie Szukając wyjścia. W wieku 16 lat została zatrudniona jako modelka i w krótkim czasie zaczęła być znana. Swoją pozycję gwiazdy ugruntowała ostatecznie, zdobywając Oscara za rolę w filmie Przerwana lekcja muzyki.

Jeśli chodzi o życie prywatne, to można powiedzieć, że nie miała szczęścia do mężczyzn. Była trzykrotnie zamężna. Pierwszym jej mężem był Jonny Lee Miller, następnie była w pełnym skandali związku z Billy Bobem Thorntonem. Ostatnim jej mężem był Brad Pitt, z którym ma 3 biologicznych dzieci – Shiloh, Paxa i Viviene, i 3 adoptowanych – Maddoxa, Zaharę i Paxa. Para ciągle jeszcze ostatecznie nie ustaliła spraw związanych z opieką nad potomstwem.

Od czasu rozstania z Bradem Pittem aktorka nie pokazywała się z żadnym mężczyzną. Wydawało się, że jest skupiona na dzieciach i karierze. Zagraniczne tabloidy donoszą jednak, że coś się zmieniło. Angelina została przyłapana przed domem byłego męża.

Angelina Jolie spotyka się z byłym mężem?

Spotkanie Angeliny Jolie z byłym mężem z pewnością sprawi, że fani będą mieli powód do komentarzy. 46-letnia aktorka została zauważona podczas wizyty w mieszkaniu swojego byłego męża Jonny’ego Lee Millera w tym tygodniu podczas jej podróży Nowego Jorku.

Angelina została sfotografowana w jasnobrązowym płaszczu, kiedy wchodziła do budynku mieszkalnego w dzielnicy Dumbo na Brooklynie. Page six ma zdjęcia i donosi, że przyjechała sama z butelką wina. Widziano ją opuszczającą budynek trzy godziny później.

Podobno Angelina odwiedziła mieszkanie w piątek wieczorem, chociaż są też jej zdjęcia na lotnisku tego popołudnia z sześciorgiem jej dzieci. Może wysyłała je do samolotu i sama została w Nowym Jorku?

Angelina i Jonny pobrali się w marcu 1996 roku po spotkaniu na planie filmu Hackerów z 1995 roku. Rozstali się we wrześniu 1997 roku i dwa lata później złożyli pozew o rozwód.

Przed laty Angelina powiedziała, że ​​jej zerwanie z Jonnym było prawdopodobnie najgłupszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiła.

Jonny i ja nigdy się nie kłóciliśmy i nigdy się nie skrzywdziliśmy. Naprawdę chciałam być jego żoną. Naprawdę chciałam się zaangażować – mówiła.

Była para od lat pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Angelina jest obecnie singlem po rozstaniu z Bradem Pittem, podobnie jak Johnny, po rozstaniu z żoną Michele Hicks w 2018 roku. Czyżby postanowili dać sobie kolejną szansę?


Angelina Jolie z pierwszym mężem Johnnym Lee Millerem

Angelina Jolie z pierwszym mężem Johnnym Lee Millerem

Auta Angeliny Jolie

Auta Angeliny Jolie

Dj Diplo wrzucił zdjęcie z randki z Angeliną Jolie

Dj Diplo wrzucił zdjęcie z randki z Angeliną Jolie

Komentarze

  • Joanna pisze:

    Podobno Angelina odwiedziła mieszkanie w piątek wieczorem, chociaż są też jej zdjęcia na lotnisku tego popołudnia z sześciorgiem jej dzieci. Może wysyłała je do samolotu i sama została w Nowym Jorku? Co to oznacza z tym samolotem? Polonistka to pisała?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×