Brad Pitt wygrał w sądzie z Angeliną Jolie: „Czuje ulgę”. Aktorka nie składa broni

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie procesowali się o prawa do opieki nad dziećmi. Po wielu miesiącach sąd wydał wyrok. Aktorka nie będzie z niego zadowolona.

Angelina Jolie i Brad Pitt zagrali główne role w filmie Pan i Pani Smith. Uczucie, które łączyło ich filmowych bohaterów, przeniosło się poza plan. Przez pewien czas spotykali się w ukryciu, potem potwierdzili swój romans. Aktor po pięciu latach małżeństwa rozstał się z Jennifer Aniston.

Jolie i Pitt stworzyli zgrany duet. Gdy pokazywali się na branżowych imprezach, błyskawicznie przyciągali uwagę fotoreporterów. Gdy wracali do domu, koncentrowali się na opiece nad sześciorgiem dzieci. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zburzyć tej sielanki, aktorzy postanowili się rozstać. W 2016 roku, dwa lata po tym, jak wzięli bajkowy ślub we Francji, ich związek dobiegł końca.

Angelina Jolie i Brad Pitt: prawo do opieki nad dziećmi. Kto wygrał?

Angelina Jolie i Brad Pitt przez kolejne miesiące spotykali się w sądzie, gdzie procesowali się w sprawie opieki nad dziećmi. Aktorka nie chciała się zgodzić na roszczenia byłego małżonka, żeby zajmować się potomstwem naprzemiennie. Dlatego wytoczyła najcięższe działa. Zeznała, że jej były mąż stosował przemoc domową. Złożyła dokumenty, które miały stanowić dowód w sprawie. Starała się też o to, by jej najmłodsze dzieci zeznawały przed sądem. Miały opowiedzieć, jak zachowywał się wobec nich ojciec, gdy mieszkali pod jednym dachem. Sąd nie dopuścił do tego. Na dodatek ogłosił wyrok, który nie przypadnie Jolie do gustu.

John Ouderkirk, prywatny sędzia wynajęty do poprowadzenia sprawy, wydał decyzję, z której wynika, że aktor będzie mógł spędzać znacznie więcej czasu z pięciorgiem swoich dzieci. Najstarszy z nich, Maddox, nie podlega już pod to rozporządzenie. Z racji tego, że ma 19 lat, może sam decydować o tym, z kim się spotyka.

Osoba z otoczenia aktora zdradziła Daily Mail, że Brad Pitt poczuł niesamowitą ulgę:

Czuje ulgę. Jego jedynym zamiarem jest spędzanie więcej czasu z dziećmi… Ten proces trwał kilka miesięcy i było mnóstwo świadków, ekspertów, terapeutów i innych osób, które były z dziećmi i wokół nich, i na tym opierała się decyzja.

Podobno Angelina Jolie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Zapowiada, że będzie kontynuować walkę. Obecne postanowienie sędziego traktuje jako „wstępne orzeczenie”.

Przypomnijmy, Brad Pitt i Angelina Jolie mają sześcioro dzieci. Ich pociechy to: Maddox Chivan Jolie-Pitt, Pax Thien Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Knox Leon Jolie-Pitt, Vivienne Marcheline Jolie-Pitt.


Angelina Jolie z dziećmi w drodze na kolacje

Angelina Jolie z dziećmi w drodze na kolacje

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×