Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]
Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i zaśpiewał wielki przebój! Nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił za mikrofon i...

Ale głos! Robert Lewandowski na weselu nagle chwycił...

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej sukience wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle!
Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej sukience wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle!

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej...

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z...

„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował sensacyjne zdjęcie, które ma być dowodem! Oto ono
„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował sensacyjne zdjęcie, które ma być dowodem! Oto ono

„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował sensacyjne zdjęcie, które...

„Brad i Jen ponownie wzięli ślub”. Brukowiec opublikował...

Dziś wtorek, 17.07.2018

Angelina Jolie nie ma za grosz litości! Wywinęła Bradowi okrutny numer tuż przed świętami
Brad Pitt nie spędzi świąt z dziećmi

Brad Pitt przeszedł wiele z Angeliną Jolie. Najpierw wielkie uczucie, emocje, miłość i przysięgi wierności po grób. Potem prawie 12 szalonych lat, podczas których dużo się wydarzyło, po czym we wrześniu 2016 roku na wszystkich spadła jak grom z jasnego nieba informacja o ich rozwodzie. Angelina złożyła papiery w sądzie jako powód podając „różnice nie do pogodzenia”. W międzyczasie wyszło na jaw, że aktor był uzależniony od alkoholu i marihuany, oraz że stosował przemoc w stosunku do dzieci, których para ma sześcioro.

Przerażony tym wszystkim Brad poszedł na terapię, zapisał się do psychologa i do Anonimowych Alkoholików. Rzucił używki i skupił się na dzieciach, którymi rozstanie rodziców bardzo wstrząsnęło. Gromadka pary podobno stała się nie do zniesienia, a Angelina bez Brada zupełnie straciła nad nimi kontrolę. Przyzwyczajone do obecności obojga rodziców i wielu wyjazdów dzieci nie rozumieją tego, co się stało i dlaczego czas spędzają głównie w domu i to bez ukochanego ojca.

Jak donosi RadarOnline – Brad bardzo chciałby spędzić Boże Narodzenie z dziećmi, jednak pojawiły się problemy:

Tęskni za dziećmi bardziej niż kiedykolwiek. Widuje się z nimi, ale nie tyle ile by chciał i to zawsze w godzinach wyznaczonych przez Angelinę. Jego rodzice też tęsknią za wnukami i narzekają, że nie widują ich tyle ile by chcieli. Nalegają, żeby dzieci mogły spędzić Święta z nimi w Missouri, jednak jest na to mała szansa, Angelina nie będzie chciała spędzać Świąt bez dzieci. Brad boi się, że wywiezie je do Londynu albo gdzieś indziej, jest zupełnie nieobliczalna.

W święta człowiek powinien być z bliskimi! Angelino, nie bądź okrutna!

Co za zwrot! Angelina Jolie pogrywa sobie z Bradem Pittem! Załamany aktor jest gotowy zapłacić astronomiczną kwotę!

Dzieci są mądrzejsze od Angeliny Jolie i Brada Pitta! Ich decyzja na temat przyszłości jest godna podziwu!

Angelina Jolie w ogniu ostrej krytyki. Nie tak miała wychowywać swoje dzieci po rozstaniu!Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Komentarzy: 1


Gość | 3 grudnia 2017, 14:23

A bRADOWI AKURAT ZALEZY NA TYCH DZIECIACH ,PRZECIEZ TO NIE JEGO DZIECI .
TO ADOPTOWANE ,TAKZE ROWNIE DOBRZE OBEDZIE SIE W SWIETA BEZ NICH .
CZEGO TO BABY NIE WYMYSLA, ZEBY ZROBIC FACTOWI NA ZLOSC ,PRZECIEZ BABY ZAWSZE PRZEGRYWAJA,MIMO,ZE WYDAJE IM SIE ZE ROBA FACETA W KONIA


Dodaj komentarz
×