Gorąco u Angeliny Jolie i Brada Pitta. O ich tajnym spotkaniu miał nikt nie wiedzieć

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt nie rozstali się w przyjaznej atmosferze. Para dojrzała do decyzji o wspólnej rozmowie. W tym celu wylecieli z Ameryki. Dokąd się udali i jakie decyzje podjęli?

Rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie w 2016 roku zszokowało cały świat. Para, która dotychczas była uważana za wręcz idealną, w zeszłym roku oficjalnie się rozwiodła.

Byli ze sobą 12 lat, z czego przez 2 jako małżeństwo. Choć w końcu udało im się sfinalizować rozwód, to jest kilka kwestii, które pozostają do rozstrzygnięcia. Są nimi między innymi majątek i opieka nad sześciorgiem dzieci.

Brad Pitt i Angelina Jolie razem w sekretnej podróży

W dniu 26 lutego 2019 roku RadarOnline opublikował artykuł o tym, że Pitt i Jolie planują ucieczkę do tajnego miejsca, w którym sfinalizują rozwód i zakończą prywatną bitwę o opiekę nad dziećmi.

Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji

Według portalu zmiana scenerii pomogłaby byłym małżonkom ominąć wszelkie problemy, które napotykali na drodze do sfinalizowania ich rozwodu. Informator powiedział, że Pitt i Jolie zgodzili się, że relaksujące otoczenie poza Los Angeles w trakcie długiego weekendu pomoże im załatwić pewne sprawy.

Małżonkowie oczywiście będą przebywać w osobnych pokojach – podkreślił donosiciel.

Zarówno Pitt, jak i Jolie są zmęczeni wyrzucaniem fortuny na opłaty prawne, ale jednak przyprowadzą swoich prawników na tajne spotkanie. Wiedzą, że spowoduje to, że będą musieli pokryć koszty podróży, posiłków, zakwaterowania w hotelu i wszystkie inne wydatki swoich prawników, ale liczą, że to będzie ostatni wydatek i że zaoszczędzi im to sporo stresu i czasu.

Nie jest do końca ustalone, dokąd udali się na te tajemnicze negocjacje. Czekamy na dalsze doniesienia.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2012

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2012

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×