Szukaj

Aneta Zając szaleje ze stylizacjami w czasie kwarantanny. W najnowszej wygląda jak starsza siostra swoich synów

Aneta Zając może poszczycić się subtelną urodą niebieskookiej blondynki. Jest mamą dwóch wspaniałych chłopców, ale w domowej, kwarantannowej odsłonie, wygląda jak ich siostra.
Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając nie opuszcza domu bez konieczności z powodu panującej epidemii koronawirusa. Skupia się teraz na swoich synach, Robercie i Michale, z którymi kreatywnie spędza czas. Pochwaliła się już, że obcięła włosy chłopcom, ci w zamian pięknie ja uczesali. Potem urządziła im wspaniałe urodziny z samodzielnie wykonanym tortem.

Na postach z domowych pieleszy Aneta Zając wygląda jak nastolatka. To zasługa nie tylko urody, ale także stylizacji.

Jak wygląda Aneta Zając w domowych stylizacjach?

Czas w domu dla Anety Zając to czas dla synów. To z nimi nadpędza chwile, gdzie w biegu codziennej rutyny często brakuje momentu zatrzymania się i po prostu bycia ze sobą.

Razem z Robertem i Michałem planuje codzienne aktywności. Bawią się, uczą, umacniają więzi. Postami z czasu dobrowolnej kwarantanny dzieli się na Instagramie. To tam można zobaczyć, jak młodo wygląda w domowych stylizacjach.

Ubrana w wygodny T-shirt, dresowe spodnie, flanelową koszulę w kratę, z wysoko upiętymi włosami, przytrzymanymi chusteczką, wygląda jak siostra swoich synów, a nie ich mama.

Na jednej z fotografii pozuje w koszulce z napisem Uwolnij swoje super moce. Zdecydowanie jest to bardzo aktualne hasło. W obecnej sytuacji wielu z nas powinno sięgnąć do pokładów energii i mocy, które posiadamy.

Domowe stylizacje Anety Zając bardzo podobają się jej obserwującym, którzy z entuzjazmem komentują jej młody wygląd.

  • Pięknie wygladasz.
  • I ty jesteś mamą bliźniaków? Wow.
  • Wyglądasz jak nastolatka.
  • Cudnie, jak zawsze – piszą internauci.

Zobacz także: Zdjęcie z młodości Anety Zając oczarowało internautów. Piękna sukienka dzisiaj zrobiłaby furorę na salonach 


Aneta Zając - domowa stylizacja

Aneta Zając - domowa stylizacja

Aneta Zając - domowa stylizacja

Aneta Zając - domowa stylizacja

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×