Szukaj

Aneta Zając podczas kwarantanny urządziła w domu salon fryzjerski. Ona ma nowe uczesanie i jej synowie też

Aneta Zając

Aneta Zając

Aneta Zając podczas domowej kwarantanny nie tylko świetnie się bawi ze swoimi synami, ale także zajmuje się sprawami pożytecznymi. Właśnie zameldowała na Instagramie, że samodzielnie obcięła chłopcom włosy, sama też nieco zmieniła uczesanie. Jakie są efekty jej zabawy we fryzjera?

Aneta Zając podporządkowała się dyrektywom i nie opuszcza swojego domu. Bezpieczeństwo dzieci i zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa są jej priorytetami. Czas spędza z synami w sposób bardzo kreatywny, z pewnością się nie nudzą. Niedawno pisaliśmy też, że podjęła internetowe wyzwanie i pokazała fotkę z dzieciństwa. 

Teraz pokazała kolejną aktywność, a można powiedzieć, że nawet twórczość – sama obcięła włosy swoim chłopcom, efektami pochwaliła się w sieci. Aktorka też nieco zmieniła uczesanie.

Aneta Zając bawi się we fryzjera. Jakie są efekty?

Aneta Zając cieszy się sporą popularnością w sieci. Panie podziwiają ją za to, że świetnie radzi sobie z karierą i samotnym wychowywaniem dzieci jednocześnie, panowie adorują jej urodę i wychwalają urok osobisty. Nie ma postu, który nie odbiłby się szerokim echem.

W czasie odosobnienia Aneta postanowiła odświeżyć fryzury swoich synów. Zabrała się za poważna robotę, bo w ruch poszły nożyczki. W zamian chłopcy wystylizowali jej uczesanie. Efektami pochwaliła się na fotografii.

Mieliśmy dziś salon fryzjerski w domu! Ja mam fryzurę na cebule albo czosnek jak kto woli.. a chłopcy .. hm .. fryz made by me. Jest dobrze.. @aleksandraoleczekhairstylist byłabyś ze mnie dumna. Teraz czas na składanie zestawu klocków. A Wam jak mija niedziela? #sundayfunday #familytime #allthetime #day11 #zostańwdomu #stayathome #homesweethome – napisała.

Trzeba przyznać, że nawet we fryzurze na cebulę Aneta Zając wygląda świetnie. Na jej niedzielne aktywności pozytywnie zareagowali jej obserwujący, komentując post.

  • Super! U nas też dzisiaj było strzyżenie. Póki co strzygę sama. Pozdrawiamy.
  • Cebula najlepsza. Ja ją uwielbiam , niezawodna.
  • Cebula na czasie – piszą.

Zadowolenie z efektów pracy aktorki okazała także wywołana w poście fryzjerka Anety. Jej komentarz nie pozostawia złudzeń.

Kochana moja – napisała Aleksandra Oleczek Stachurska.


Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Aneta Zając - zdjęcie z dzieciństwa

Aneta Zając - zdjęcie z dzieciństwa

Aneta Zając – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Aneta Zając – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×