Aneta Zając zaskoczyła fanów relacją z kliniki medycyny estetycznej. Pokazała implanty piersi. Jaki rozmiar wybrała? 

Aneta Zając - implanty piersi

Aneta Zając - implanty piersi

Aneta Zając pokazała na swoim Instagramie implanty piersi. Aktorka szykuje się do zabiegu?

Aneta Zając to aktorka, która ma wielkie grono fanów. Ogromną popularność przyniosły występy w serialu Pierwsza Miłość. Tam od pierwszego odcinka wciela się w postać Marysi. Grę w serialu połączyła z macierzyństwem. Jest mamą dwóch synów. Bliźniacy Robert i Michał niebawem będą świętowali 11. urodziny.

Zając przez lata obecności na małym ekranie zdążyła zaskarbić sobie wielką sympatię widzów. Aneta prowadzi także profil na Instagramie, który jest chętnie odwiedzany przez fanów. Jej konto śledzi niemal 270 tys. internautów. To tam zaskoczyła i pokazała implanty piersi. Planuje zabieg powiększenia biustu?

Aneta Zając planuje powiększyć piersi?

Aneta Zając oprócz tego, że jest lubiana aktorką i podziwianą mamą samodzielnie wychowującą dwóch dorastających chłopców, to jeszcze jest autorką jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz wyglądu ostatnich lat jeśli chodzi o polski show-biznes. W pewnym momencie postanowiła, że czas zmienić sylwetkę, a przede wszystkim zadbać o zdrowie.

Postanowiła rozprawić się z dodatkowymi kilogramami i ostro wzięła się do pracy, a także wprowadziła zbilansowaną dietę. Nie zabrakło też ćwiczeń i zmiany nawyków, czym chętnie dzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Wszystko poskutkowało tym, że obecnie olśniewa zgrabnym ciałem. Może się pochwalić smukłą talią, a także szczuplutkimi nogami. Twardo tez trzyma się wprowadzonych zmian, a fani niezmiennie doceniają jej wysiłek i komplementują urodę.

Czyżby jednak Aneta Zając zmagała się z kompleksem, albo może skutki diety źle wpłynęły na kondycje jej biustu? W poniedziałek zaskoczyła obserwujących jej profil internautów i w relacji zdradziła, że jest na konsultacji w jednej z popularnych klinik medycyny estetycznej. Mało tego. Pokazała fanom implanty piersi – mniejszy i większy i zadała pytanie, który wybierają. Czy aktorka zdecyduje się na zabieg? Trudno powiedzieć, ponieważ gwiazda puściła też oko do internautów i dała opcję, żeby pomieszać rozmiary wkładek.

Być może Aneta Zając wkrótce pochwali się efektami kolejnej metamorfozy?


Aneta Zając - implanty

Aneta Zając - implanty

Aneta Zając - implanty

Aneta Zając - implanty

Aneta Zając w sukni ślubnej

Aneta Zając w sukni ślubnej

Komentarze

  • Gość pisze:

    No o to bedzie wygladac jak z bazaru Rozyckiego ,jest mala i jak doda wiecej to tragedia.

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia tylko po co 7 tez są fajne jak mówi pani kaja jak ma co to się pokazuje nawet pytona a filozofie źyciowe są dla dzieci bo n4kt inny nie chce tych pierd..ł słuchac tylko najpierw trzeba je zrobic a nie zajmowac się filozofią trzeba było jak mama i babcia a tak lipa jak u kolejnych ann matyld dodów ale stare panny tez mają fajne źycie mogą se pogadac same ze sobą ha ha kaźdy rozmiar jest seksi jasne tak mówia tylko grube baby i to tyle

  • Jola pisze:

    Kobiety 🤔należy się cieszyć tym co się ma i że są zdrowe.Nawet nie macie pojęcia co czują kobiety z chorymi piersiami

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×