Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozstali się? Szokujące doniesienia jednego z tygodników

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć rozstali się? Jeden z tygodników dotarł do zaskakujących informacji. Sprawdź, co udało się ustalić dziennikarzom. 

Aneta Todorczuk i Marcin Perchuć wydawali się być szczęśliwą parą. Chociaż małżonkowie raczej unikali wspólnego pozowania na ściankach, w 2002 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się dwójki dzieci. Pomimo tego, że mięli różne temperamenty, przez lata łączyło ich silne uczucie, które łączyło ich pomimo przeciwności:

Oboje kochamy aktorstwo, dużo o nim rozmawiamy, ale wydaje mi się, że czasami to utrudnia wspólne życie. Szczególnie, gdy jedna ze stron dostaje więcej propozycji i jej kariera przyspiesza – przyznawała Aneta.

Todorczuk wiernie trwała u boku męża i dopingowała go w karierze. Przez lata zajmowała się domem i dziećmi. Gdy te podrosły, aktorka wróciła do teatru. Jak informuje tygodnik Na żywo być może to właśnie nadmiar obowiązków sprawił, że małżonkowie zaczęli się oddalać.

W sprawę zamieszana ma być zamieszana także kolejna kobieta, studentka którą uczy Marcin. To ona podobno zamieszała w jego głowie na tyle, że postanowił zostawić dla niej żonę:

W życiu Marcina, który jest dziekanem wydziału aktorskiego warszawskiej szkoły teatralnej, pojawiła się fascynacja inną kobietą, podobno studentką – informuje tygodnik.

Do rozstania miało dojść jakiś czas temu. Właśnie dlatego aktor już jakiś czas postanowił wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania. Małżonkowie jak do tej pory nie skomentowali medialnych doniesień.

Zobacz: Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozstali się. Piosenkarka znalazła sposób, by zapomnieć o rozwodzie

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się?! Zamiast oświadczenia pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Porażające doniesienia amerykańskiego tabloidu


Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć - Bal Gwiazd Dobroczynności 2016

Aneta Todorczuk-Perchuć i - Bal Gwiazd Dobroczynności 2016

Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć - Srebrne Jabłka 2016

Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć - Srebrne Jabłka 2016

Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć - Srebrne Jabłka

Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć - Srebrne Jabłka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×