Szukaj

Andrzej Piaseczny dla swojej 83-letniej mamy zrobił coś pięknego. Taki syn to prawdziwy skarb

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny jest bardzo związany ze swoją mamą Alicją. 83-latka po przebytej na początku roku chorobie wymaga intensywniejszej opieki. Muzyk zdobył się na piękny gest. 

Andrzej Piaseczny w ostatnim czasie mocno zaniepokoił fanów. Kilka tygodni temu zamieścił na swoim Instagramie nagranie wprost ze szpitala. Poinformował na nim, że zmaga się z koronawirusem, a jego stan wymagał hospitalizacji. Na samym początku chorował w domu, lecz nie mógł poradzić sobie z objawami zarażenia. Z trudem łapał oddech, dlatego zdecydował się na hospitalizację. Podłączony pod tlen nagrał przejmujący apel.

Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj – mówił na nagraniu.

Fani bardzo martwili się o jego stan zdrowia. W komentarzach próbowali dodać mu otuchy. Przesyłali życzenia powrotu do pełni sił, ale dopytywali także o to, jak się czuje. Niestety wokalista długo po nagraniu milczał, jednak jego menadżerka na bieżąco starała się uspokajać  sympatyków i zapewniała, że jej podopieczny ma się coraz lepiej. Dopiero gdy muzyk opublikował pierwsze zdjęcia z domu, wszyscy odetchnęli z ulgą.

Andrzej Piaseczny zdobył się na piękny gest wobec swojej mamy

Andrzej Piaseczny po wyjściu ze szpitala postanowił odpocząć od zgiełku miasta. Piosenkarz postawił na błogi odpoczynek i udał się do domku, który jest położony w malowniczym otoczeniu gór. Tam oddaje się swojej pasji, jaka jest dbanie o ogród otaczający posiadłość, a ma całkiem spory kawałek ziemi do zagospodarowania.

Jakiś czas temu Andrzej opublikował w social mediach zdjęcia ze swoją 83-letnią mamą. Starsza pani porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga opieki. Na początku tego roku chorowała, a jej syn prosił swoich fanów o modlitwę za jej zdrowie.

Teraz mama i syn znowu są razem, a Andrzej przyznał, że opiekuje się ukochaną seniorką. Kolorowa prasa już od jakiegoś czasu donosiła, że Piasek zamieszkał z mamą. Muzyk był gościem w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN i przyznał, że teraz cała jego uwaga skupia się na opiece nad panią Alicją.

Myślę, że zajmowanie się rodzicami, jest to naturalna kolej rzeczy. Faktycznie jesteśmy w takim momencie, że ta opieka nad mamą teraz musi być intensywniejsza – przyznał Andrzej Piaseczny.

Jakiś czas temu również magazyn Świat i Ludzie pisał o tym, że Pani Alicja zamieszkała razem z synem u podnóża Gór Świętokrzyskich, gdzie ma znakomitą opiekę i może korzystać z pięknego ogrodu. Mamie Andrzeja życzymy dużo zdrowia.


Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją na jesiennej ramówce TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×