Szukaj

Kryzys w związku Andrzeja i Agaty Dudów? Na EURO 2016 przyłapano ich w jednoznacznej sytuacji

Andrzej Duda jest na diecie. Ile przytył?

Andrzej Duda jest na diecie. Ile przytył?

Andrzej Duda całuje żonę po meczu Polska-Niemcy na EURO 2016

EURO 2016 trwa na dobre. Niemal codziennie, aż do 10 lipca, będą czekać nas wyjątkowe emocje. Wszystko związane jest oczywiście z mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Polskiej reprezentacji idzie całkiem nieźle. Irlandię Północną udało się nam pokonać, a z Niemcami zremisowaliśmy. Wszystko to było zasługą Michała Pazdana.

Zobacz: EURO 2016: Oto bohater meczu Polska-Niemcy! Kim jest Michał Pazdan? 

Tymczasem okazuje się, że mecz Polska-Niemcy oglądał także Andrzej Duda wraz z żoną. Para prezydencka odwiedziła wówczas Polonię w Niemczech. Wraz z nimi postanowili dzielić się piłkarskimi emocjami. Prezydent po meczu namiętnie pocałował swoją żonę. Wszystko uwiecznił fotograf głowy państwa i zdjęcia zamieszczono na Twitterze. Tym samym para zdementowała plotki o kryzysie w związku. Przypomnijmy, że mówiło się, jakoby małżeństwo Dudów miało się rozpaść. Podobno pierwszej damie nie podobały się nocne rozmowy męża z wyborami na portalach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że tak namiętnego zdjęcia dawno nie widzieliśmy. Czy tą fotografią raz na zawsze para prezydencka ucięła wszystkie plotki?

Zobacz: EURO 2016! Andrzej Duda tuż po zakończeniu meczu Polska-Irlandia udał się do… szatni zawodników! Co zrobił dalej?

Andrzej Duda całuje żonę

Andrzej Duda całuje Agatę Dudę na EURO 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×