Szukaj

Kryzys w związku Andrzeja i Agaty Dudów? Na EURO 2016 przyłapano ich w jednoznacznej sytuacji

Andrzej Duda jest na diecie. Ile przytył?

Andrzej Duda jest na diecie. Ile przytył?

Andrzej Duda całuje żonę po meczu Polska-Niemcy na EURO 2016

EURO 2016 trwa na dobre. Niemal codziennie, aż do 10 lipca, będą czekać nas wyjątkowe emocje. Wszystko związane jest oczywiście z mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Polskiej reprezentacji idzie całkiem nieźle. Irlandię Północną udało się nam pokonać, a z Niemcami zremisowaliśmy. Wszystko to było zasługą Michała Pazdana.

Zobacz: EURO 2016: Oto bohater meczu Polska-Niemcy! Kim jest Michał Pazdan? 

Tymczasem okazuje się, że mecz Polska-Niemcy oglądał także Andrzej Duda wraz z żoną. Para prezydencka odwiedziła wówczas Polonię w Niemczech. Wraz z nimi postanowili dzielić się piłkarskimi emocjami. Prezydent po meczu namiętnie pocałował swoją żonę. Wszystko uwiecznił fotograf głowy państwa i zdjęcia zamieszczono na Twitterze. Tym samym para zdementowała plotki o kryzysie w związku. Przypomnijmy, że mówiło się, jakoby małżeństwo Dudów miało się rozpaść. Podobno pierwszej damie nie podobały się nocne rozmowy męża z wyborami na portalach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że tak namiętnego zdjęcia dawno nie widzieliśmy. Czy tą fotografią raz na zawsze para prezydencka ucięła wszystkie plotki?

Zobacz: EURO 2016! Andrzej Duda tuż po zakończeniu meczu Polska-Irlandia udał się do… szatni zawodników! Co zrobił dalej?

Andrzej Duda całuje żonę

Andrzej Duda całuje Agatę Dudę na EURO 2016


Którą parę prezydencką oceniasz najlepiej?

×