Szukaj

Alżbieta Lenska ma koronawirusa. W jakim stanie jest aktorka, która przeszła operację mózgu

Alżbieta Lenska ma koronawirusa

Alżbieta Lenska ma koronawirusa

Alżbieta Lenska zmagała się z koronawirusem. O swoich objawach i tym jak się czuła, poinformowała na Instagramie. Co napisała?

Informacja o operacji mózgu Alżbety Lenskiej spowodowanej pękniętym podczas spektaklu w teatrze tętniaku sprawiła, że cała Polska zamarła na moment. Nie wiadomo było, jak to wszystko się skończy, bo rokowania były raczej marne. Sama w jednym z pierwszych wpisów na Instagramie po operacji mówiła, że lekarz dawał jej niewielkie szanse na przeżycie.

Jednak aktorka wygrała te nierówną walkę i mogła wrócić do rodziny. Męża Rafała Cieszyńskiego i swoich dzieci, Zofii i Antoniego.

Alżbieta Lenska ma koronawirusa

Alżbieta Lenska sympatię widzów zyskała głównie, grając w serialach, między innymi w Pierwszej miłości czy Ojcu Mateuszu. Kiedy zmagała się ze śmiertelną chorobą, wielu ludzi myślało o niej ciepło i trzymało za nią kciuki. Kiedy sympatyczna brunetka wróciła do pełni sił, radości nie było końca.

Niestety teraz aktorka zmaga się z koronawirusem. To nie są dobre wieści, zwłaszcza że wszyscy mają w pamięci jej niedawną walkę o życie. Wpisem na Instagramie poinformowała, że zakaziła się koronawirusem i jakie miała objawy. Uspokoiła też fanów, że oprócz kilku niedogodności, na szczęście nie miała najostrzejszych objawów.

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił…Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości…W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu…Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną. Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły. Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie – Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie.
#isolation #time #quarantine #for #family #world #stops #for #me #again

View this post on Instagram

Kochani zniknęłam na parę dni ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił…Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości…W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu…Przyznam, że po chwilowym załamaniu zaczęłam się w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną💞Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siły😍Tym czasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie – Pamiętajcie proszę żeby dbać o Siebie💞 #isolation #time #quarantine #for #family #world #stops #for #me #again

A post shared by Alżbeta Lenska (@betalenska) on

Fani i zaprzyjaźnieni aktorzy życzą Alżbiecie szybkiego powrotu do pełni farmy.


Alżbieta Lenska ma koronawirusa

Alżbieta Lenska ma koronawirusa

Alżbieta Lenska przefarbowała się na blond

Alżbieta Lenska przefarbowała się na blond

Alżbeta Lenska – Zaręczony PogrąŻony, premiera sztuki w Teatrze Komedia

Alżbeta Lenska – Zaręczony PogrąŻony, premiera sztuki w Teatrze Komedia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×