Kolejny uczestnik "Tańca z gwiazdami" ma koronawirusa! W jakim jest stanie?
Sylwia Lipka musiała zrezygnować z dalszego udziału w Tańcu z gwiazdami. Gdy wykonano jej testy na obecność koronawirusa w organizmie, te okazały się pozytywne. O tym, że nie pojawi się na parkiecie, stacja poinformowała w oficjalnym oświadczeniu wydanym kilka godzin przed startem show:
Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników @tanieczgwiazdami zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11
Rafał Maserak ma koronawirusa. W jakim jest stanie?
Okazuje się, że nie tylko u Sylwii Lipki wykryto koronawirusa. Stwierdzono go też u Rafała Maseraka. Tancerz w rozmowie z Faktem potwierdził tę informację. Dodał, że przez chorobę przechodzi bezobjawowo. Nie ma gorączki, ani kaszlu, dobrze się czuje:
Chcę uspokoić wszystkich, którzy do mnie dzwonią i piszą, że przechodzę to wszystko bezobjawowo. Nic mnie nie boli, nie mam gorączki ani kaszlu.
Tancerz przebywa na kwarantannie i apeluje do wszystkich, by dbali o siebie:
Kochani, proszę, dbajcie o siebie i swoich bliskich, a ja tymczasem muszę siedzieć na kwarantannie.
Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy przypadek kwarantanny wśród uczestników tanecznego show. Niedawno, tuż przed emisją odcinka, poinformowano, że Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa nie wystąpią. Wówczas wśród tancerzy zabrakło też Jana Klimenta, partnera Anny Karwan.
Przed nami finał programu, w którym zawalczą dwie panie: Edyta Zając i Julia Wieniawa. Która z nich zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek.