Szukaj

Faworytka „TzG” ma koronawirusa! Kolejna para zostanie wyeliminowana z programu

Koronawirus w TZG

Koronawirus w TZG

Właśnie pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie gwiazd zarażonych koronawirusem. Czy następna para będzie zmuszona zawiesić swój udział w programie Taniec z Gwiazdami? Kto tym razem?

Jeszcze chyba nigdy do tej pory nie było tak wielu emocji w programie Taniec z Gwiazdami. I to wszystko nie za sprawą występów uczestników a sytuacją epidemiologiczną w kraju, która codziennie nas zaskakuje. Kilka miesięcy temu, gdy zmagaliśmy się z pierwszą falą koronawirusa, producenci zdecydowali się na zwieszenie zdjęć, ze względu na obawę o zdrowie uczestników.

We wrześniu program przywrócono, jednak powrót gwiazd i ich partnerów na parkiet wiąże się ponownie z ryzykiem. Co chwilę w sieci pojawiają się informację dotyczące kolejnych zachorowań i braku par w rywalizacji. Dziś dotarła do nas kolejna wiadomość o zarażonej uczestniczce. Kto tym razem nie pojawi się na nagraniach?

Sylwia Lipka ma koronawirusa

W zeszłym tygodniu zaledwie chwilę przed emisją odcinka dowiedzieliśmy się o kwarantannie jednej z par. Chodziło o Bogdana Kalusa oraz Lenkę Klimentową. Oboje zostali poddani kwarantannie. Następnie pojawiły się doniesienia o tym, że wśród uczestników zabraknie także męża tancerki, Jana Klimenta. Wraz z Anną Karwan w parze pojawił się wtedy Kamil Kuroczko. Pod koniec odcinka to oni opuścili taneczne show. Prowadzący natomiast mieli zaskakującą wiadomość – do programu zostali przywróceni Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz.

Teraz wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy kolejnej gwiazdy. Sylwia Lipka na swoim Tik Toku ujawniła sensacyjną wiadomość. Tuż przed piątkowym odcinkiem poddała się obowiązkowym testom na obecność COVID-19. Niestety oba badania dały wynik pozytywny. Teraz piosenkarka z niecierpliwością i zaniepokojeniem oczekuje na rezultat trzeciego testu.

Test nr 2 dla pewności. Pozytwny x2 (…) Test nr 3 wysłany do laboratorium. Nie mogłam wziąć udziału w próbie, wyniki dostanę jutro – czytaliśmy w opisie dołączonym do nagrania, które szybko zostało usunięte.

Sylwia Lipka jest w parze z Rafałem Maserakiem. Czy pozytywny test na koronawirusa sprawi, że para pożegna się z parkietem? Być może wśród uczestników nastąpią kolejne roszady w składzie. Producenci mogą po raz kolejny zdecydować o przywróceniu gwiazd, które pożegnały się z show. Być może Sylwię zastąpi Anna Karwan? Kogo typujecie w zastępstwie?


Sylwia Lipka badanie na COVID-19

Sylwia Lipka badanie na COVID-19

Sylwia Lipka badanie na COVID-19

Sylwia Lipka badanie na COVID-19

Sylwia Lipka badanie na COVID-19

Sylwia Lipka badanie na COVID-19

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×