NewsyMichał Milowicz ma koronawirusa. Nie może normalnie funkcjonować. W jakim jest stanie?

Michał Milowicz ma koronawirusa. Nie może normalnie funkcjonować. W jakim jest stanie?

Michał Milowicz ma koronwirusa
Michał Milowicz ma koronwirusa
Zuza Maciejewska
23.10.2020 19:20

Koronawirus w Polsce po raz pierwszy wykryto na początku marca. Wówczas potwierdzono go u tzw. pacjenta zero. Od tego momentu codziennie Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zakażonych. Każdego dnia przybywa kilka tysięcy nowych chorych. Wśród nich nie brakuje osób znanych z pierwszych stron gazet.

Niedawno do tego grona dołączyła m.in. Maryla Rodowicz. Piosenkarka opublikowała zdjęcie z medykami, w którego opisie poinformowała, że jest chora. W jednym z wywiadów zdradziła, że na szczęście ma się dobrze i nie musi leżeć w szpitalu:

Na szczęście nie muszę leżeć w szpitalu i przechodzę chorobę w domu. Nie jestem obłożnie chora. Mam gorączkę i kaszel. Miałam też bóle pleców, ale to już na szczęście przeszło – komentowała piosenkarka w rozmowie z Faktem. 

Michał Milowicz ma koronawirusa. W jakim jest stanie?

Z COVID-19 walczy także Michał Milowicz. Aktor o tym, że jest chory, poinformował w social mediach. Napisał, że chociaż w ostatnim czasie sporo trenował i budował odporność, koronawirus go nie ominął. W piątek otrzymał pozytywny wynik z laboratorium. Jak ujawnił w poście, nie może normalnie funkcjonować:

Trzecią dobę zastygam w domu próbując poskromić ból pleców i wszelkie inne niedogodności i dyskomforty, uprzykrzające mocno funkcjonowanie pod każdym względem — poinformował w opisie.

Aktor dodał, że dzieli się swoim stanem zdrowia nie po to, by wzbudzić litość. Chce, by jego fani naprawdę na siebie uważali i nie bagatelizowali niektórych symptomów:

Piszę to nie po to, żeby się nade mną użalać, bo zwalczę to choróbsko, ale aby wszystkich poprosić a byście naprawdę nie bagatelizowali tego wszystkiego, co się dzieje, bo każdy z nas pragnie być nieustraszonym bohaterem, który jednak też miewa swoje słabe strony. Zdrowia, słońca w sercu i rozwagi dla Was.

Internauci w komentarzach życzą aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Michał Milowicz – Swingersi
Michał Milowicz – Swingersi
Michał Milowicz ma koronawirusa
Michał Milowicz ma koronawirusa
Michał Milowicz - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw
Michał Milowicz - premiera spektaklu Wykrywacz Kłamstw
Michał Milowicz - Powązki 2018
Michał Milowicz - Powązki 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także