Szukaj

Allan uczcił Dzień Ojca mocnym wpisem. To pokazuje jaki ma stosunek do Dariusza Krupy

Allan Krupa

Allan Krupa

Allan Krupa złożył życzenia z okazji Dnia Ojca na swoim Instagramie. W punkt wyraził nimi, jaki ma stosunek do swojego taty, Dariusza Krupy.

Edyta Górniak 27 marca 2004 roku urodziła syna Allana, który jest owocem związku z Dariuszem Krupą. Para pobrała się 11 listopada 2005 roku, a 4 lata później ogłosiła separację, by w lutym 2010 roku ostatecznie zakończyć małżeństwo rozwodem z powództwa gwiazdy. Po latach, w programie My Way, artystka wyjawiła kilka mrocznych sekretów jej życia z ojcem jej dziecka. Między innymi opowiedziała, jak jej były mąż oszukiwał ją za plecami. Spowodował także tragiczny w skutkach wypadek, będąc pod wpływem narkotyków, śmiertelnie potrącił przechodzącą na pasach kobietę.

Dariusz Krupa w 2017 roku został skazany na karę sześciu lat pozbawienia wolności. W tym roku mężczyzna mógł ubiegać się o skrócenie wyroku, z czego skorzystał i jest już na wolności. By nie wrócić za kratki, nie może używać alkoholu i narkotyków, a także powinien znaleźć pracę. Przez najbliższe dwa lata będzie pod nadzorem kuratora.

Jak informuje Fakt, zamieszkał w Warszawie i będzie próbował ułożyć sobie życie. Czy znajdzie w nim czas dla syna, Allana? Super Express donosi, że panowie nie mieli kontaktu przez lata:

Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma — donosi znajomy Krupy i Górniak.

Nie będzie mu łatwo, nawet jeśli będzie bardzo się o to starał, odzyskać zaufania syna. Dowodem na to może być wpis Allana na Instagramie z okazji Dnia Ojca.

Jaki stosunek ma Allan Krupa do swojego ojca?

Allan Krupa to jedyne dziecko Edyty Górniak. 16-latek planuje związać swoją przyszłość z wojskiem. Jest bardzo konkretny i z determinacją realizuje swoje zamiary. W programie My Way wyszło też na jaw, że artystce udało się wychować wspaniałego młodego mężczyznę, który wie, jak zatroszczyć się o swoją mamę.

Nastolatek dobrze zdaje sobie sprawę, że to, kim jest, to, że może realizować marzenia, w większości zawdzięcza mamie. Dlatego z okazji Dnia Ojca, to jej złożył życzenia. W piękny sposób pokazał, kto tak naprawdę jest dla niego autorytetem i przez lata dawał z siebie wszystko, rekompensując mu brak ojca w życiu. Bardzo dosadnie pokazał też, jaki ma stosunek do Dariusza Krupy.

Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca.


Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia  na Dzień Ojca

Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia na Dzień Ojca

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa - Instagram

Allan Krupa - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×