Szukaj

Piękna Alicja Bachleda-Curuś otrzymała prestiżową nagrodę w Miami! Odebrała ją z wielką klasą w kreacji od polskiego projektanta!

Alicja Bachleda-Curuś czerwona kreacja gala

Alicja Bachleda-Curuś na amerykańskiej gali

Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się nagrodą, która otrzymała na amerykańskiej gali w Miami. Polkę doceniono za wkład w działania na rzecz polskiej kultury. Zobacz, jak wyglądała.

Alicja Bachleda-Curuś od dawna mieszka w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda pojawia się jednak w Polsce, ale bardzo rzadko, zatem ostatnio nie mieliśmy okazji podziwiać jej niezwykłego talentu w nowych polskich produkcjach. Aktorka realizuje się w zawodzie za granicą. Wszystko na to wskazuje, że odnosi tam same sukcesy. Jednym z nich Alicja pochwaliła się na swoim Instagramie.

Zdolna polska aktorka została nagrodzona na amerykańskiej gali. Podczas imprezy amerykański Instytut Kultury Polskiej w Miami, przyznał aktorce specjalne wyróżnienie za propagowanie kultury Polski w USA. Po otrzymaniu nagrody Alicja Bachleda-Curuś, podziękowała wszystkim na swoim Instagramie:

Dziękuje Amerykańskiemu Instytutowi Kultury Polskiej w Miami za tak wzruszające wyróżnienie! – napisała Alicja Bachleda-Curuś.

Mama ślicznego Henry’ego Tadeusza pokazała kilka fotek z gali, dzięki którym wiemy, że Polka wyglądała zjawiskowo. Alicja wybrała klasyczną długą czerwoną sukienkę z falbaniastymi rękawkami od Macieja Zienia. Do kreacji dobrała równie prostą fryzurę oraz delikatny makijaż.

Gratulujemy sukcesu!

Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?

Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywa swojego nowego amerykańskiego przystojniaka! Ich zdjęcie ze wspólnej kolacji za chwilę namiesza w mediach!

Marcin Gortat ma nową ukochaną? Pokazał romantyczne zdjęcie z Sylwestra! Ale ona jest śliczna!


Czy Alicja Bachleda-Curuś jest dobrą aktorką?

×