Szukaj

Ciężarna żona Żebrowskiego z hasłem wyborczym na piersiach. Podzieliła internautów jak nigdy. Odważnie

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska jest już w zaawansowanej ciąży i od czasu do czasu publikuje zaskakujące zdjęcia z brzuszkiem w roli głównej na swoim Instagramie. Jednak fotografii z hasłem wyborczym pewnie nikt się nie spodziewał. A jednak - opublikowała takie i podzieliła internautów jak nigdy.

Aleksandra Żebrowska odlicza już dni do porodu. Wiadomość o ciąży przekazała na początku marca, kiedy na Instagramie zaprezentowała zdjęcia zachcianek, a na potwierdzenie dodała hasztag, który nie pozostawił żadnych wątpliwości: #pregnancyannounsement, czyli zawiadomienie o ciąży. Od tamtej pory na jej profilu pojawiają się odważne fotografie rosnących krągłości.

Żona Michała Żebrowskiego już powoli zaczyna odliczać dni do porodu, a jej dwóch starszych synów niedługo przywita braciszka. Przyszła mama jest już w trzecim trymestrze ciąży, a rodzina Żebrowskich sądząc po rozmiarach brzuszka, powiększy się już za kilka dni. Jednak Ola zdążyła jeszcze namieszać w internecie i opublikowała zdjęcie w koszulce z hasłem wyborczym.

Aleksandra Żebrowska w koszulce z hasłem wyborczym podzieliła internautów

Ola Żebrowska nie ma problemów, żeby publikować w sieci odważne zdjęcia. Do takich z pewnością zalicza się to dzisiejsze. Przyszła mama pozuje w opiętej na wielkim już brzuszku koszule z hasłem wyborczym. Zdecydowanie popiera Rafała Trzaskowskiego, który już w najbliższą niedzielę zmierzy się w drugiej turze wyborów prezydenckich z Andrzejem Dudą. Żona Michała w poście wyjaśniła też, co ją skłoniło do takiej publikacji.

Pierwszy raz biorę udział w wyborach, w których nie muszę głosowac na tzw. „mniejsze zło”. Bo jednym z kandydatów na Prezydenta Polski jest osoba, którą znam, lubię i naprawdę szanuję. Osoba doświadczona, kompetentna i uczciwa, która w prywatnych kontaktach wykazuje się nie tylko ogromnym poczuciem humoru, ale tez autentyczną wrażliwością na drugiego człowieka, prawdziwym szacunkiem dla osób o odmiennych poglądach, które nie tylko „akceptuje” ale przede wszystkim stara się dogłębnie zrozumieć. O takim prezydencie marzę i o takiej Polsce marzę – uśmiechniętej, otwartej, tolerancyjnej i bezpiecznej dla wszystkich, bez względu na przekonania. Dlatego pierwszy raz od 15 lat zagłosuję z czystym sumieniem – na kogoś, kto takie wartości sobą i swoim zachowaniem reprezentuje – odkąd pamietam 😉 @trzaskowskirafal  @gosia.trzaskowska #trzaskowski2020
@trzaskoszulka – napisała.

View this post on Instagram

Pierwszy raz biorę udział w wyborach, w których nie muszę głosowac na tzw. „mniejsze zło”. Bo jednym z kandydatów na Prezydenta Polski jest osoba, którą znam, lubię i naprawdę szanuję. Osoba doświadczona, kompetentna i uczciwa, która w prywatnych kontaktach wykazuje się nie tylko ogromnym poczuciem humoru ???? ale tez autentyczną wrażliwością na drugiego człowieka, prawdziwym szacunkiem dla osób o odmiennych poglądach, które nie tylko „akceptuje” ale przede wszystkim stara się dogłębnie zrozumieć. O takim prezydencie marzę i o takiej Polsce marzę – uśmiechniętej, otwartej, tolerancyjnej i bezpiecznej dla wszystkich, bez względu na przekonania. Dlatego pierwszy raz od 15 lat zagłosuję z czystym sumieniem – na kogoś, kto takie wartości sobą i swoim zachowaniem reprezentuje – odkąd pamietam 😉 @trzaskowskirafal ???? @gosia.trzaskowska ❤️ #trzaskowski2020 @trzaskoszulka

A post shared by Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) on

Post Żebrowskiej jak nigdy podzielił internautów. Podczas gdy jedni przyklasnęli jej słowom i zdecydowanie popierają Trzaskowskiego, inni dyskutują z zasadnością jej postu. Cóż, już tak to jest w życiu, a co za tym idzie i w internecie, że ile ludzi, tyle opinii. Najważniejsze jednak, aby pójść zagłosować zgonie ze swoim sumieniem.


Ola Żebrowska w koszulce z hasłem wyborczym

Ola Żebrowska w koszulce z hasłem wyborczym

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska eksponuje brzuszek

Aleksandra Żebrowska eksponuje brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×