Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była hipiską. To dopiero rarytas

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła swoich obserwujących na Instagramie i pokazała zdjęcie z młodości. To nie byle jaki portret, ale fotografia z czasów, kiedy Ola była hipiską. Jak wyglądała? Fani są zgodni - wygrała internety.

Ola Kwaśniewska jest mistrzynią hasztagów i nawet już zyskała miano królowej Instagrama jeśli chodzi o hasłowe opisy zdjęć. Niedawno jednak poruszyła ważny temat i post napisała bez używania ulubionego sposobu.

Dzisiaj jednak wróciła do hasztagowego wpisu przy okazji publikacji zdjęcia z młodości.

Jak wyglądała Ola Kwaśniewska jako hipiska?

Ola Kwaśniewska ma stałe grono wielbicieli jej hasztagowego talentu. Jej profil na Instagramie może nie zaskakuje ilością postów, ale za to jak już coś się pojawia, to jest odbierane entuzjastycznie.

Oprócz samej właścicielki gwiazdą jej profilu jest urocza Lula, suczka, którą dziennikarka zaadoptowała dwa lata temu. Biało-beżowy kundelek o niezwykle uroczym pyszczku jest wiernym towarzyszem Oli i jej męża. Regularnie gości w postach swojej pani.

Dzisiaj jednak furorę zrobiła sama Aleksandra Aleksandrowna, która korzystając z nadmiaru czasu spowodowanego kwarantanną i być może zainspirowana licznymi internetowymi wyzwaniami, wygrzebała zdjęcie z czasów, kiedy była hipiską. To portret, na którym pozuje z profilu. Ma rozpuszczone włosy, w których widać zapleciony warkoczyk, przytrzymane opaską. Oczy podkreśliła mocnym makijażem. Uroczą fotografię podpisała hasztagami. Jakie informacje w nich ukryła?

#dawnodawnotemu #gdybyłamhipisem #kąpałamsięwdeszczówce #jadłamkoniczynę #ispałammiędzykozą #aświnkąwietnamską #cojąwołali #BożydarTęcza – napisała.

Czy to wyzwanie, czy nie, Ola Kwaśniewska wygrała internety tym zdjęciem. Jej obserwujący są zachwyceni urodą Aleksandry i rozbawieni opisem.

  • To nieźle się bawiłaś Kobieto, BożydarTęcza.
  • Piękna, jak zawsze.
  • Wygladasz jak ta aktorka z serialu wenezuelskiego „Esmeralda”.
  • lekutko B O H O, odrobinę.
  • Uwielbiam panią.
  • nie moge z tych hasztagufffff .
  • Zdjęcie piękne, ale hasztagi wymiatają.
  • Możesz być nadal hipisem,jest super – piszą.

Zobacz także: Ola Kwaśniewska na kwarantannie zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?


Ola Kwaśniewska zdjęcie z młodości

Ola Kwaśniewska zdjęcie z młodości

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - urodziny Oli

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - urodziny Oli

Aleksandra Kwaśniewska na wakacjach w Stanach Zjednoczonych

Aleksandra Kwaśniewska na wakacjach w Stanach Zjednoczonych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×