Szukaj

Ola Kwaśniewska zamieściła pierwszy wpis bez hasztagów. Sprawa jest poważna. Internauci poruszeni

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska opublikowała ważny apel do internautów. Tym razem przekazała konkretną treść, bez informacji ukrytej w hasztagach. Jak na jej wpis zareagowali fani?

Ola Kwaśniewska dorobiła się na Instagramie sporej rzeszy fanów. Jej profil obserwuje ponad 137 tysięcy osób, które żywo reagują na publikowane przez nią posty. Przyjęło się, że córka byłej pary prezydenckiej komunikuje się z odbiorcami wpisami w formie hasłowej. Doczekała się nawet statusu „polskiej królowej hasztagów”.

Nie da się ukryć, że gwiazdą Instagrama Kwaśniewskiej jest jej pies. Urocza Lula to suczka, którą dziennikarka zaadoptowała dwa lata temu. Biało-beżowy kundelek o niezwykle uroczym pyszczku jest wiernym towarzyszem codzienności Oli i jej męża.

Ola Kwaśniewska pomaga psom. Ważny apel dziennikarki

Ola Kwaśniewska od zawsze jest miłośniczką psów. Jej zwierzaki traktowane są jak pełnoprawni członkowie rodziny. Lula sypia z nią w łóżku, a w ciągu dnia wyleguje się na wygodnej kanapie – prawdopodobnie swoim ulubionym miejscu w domu. Widać, że w życiu czworonoga nie brakuje troski i wielkiej miłości ze strony domowników.

Ola jest przekonana, że dwa lata temu dokonała dobrego wyboru, decydując się na adopcję psa ze schroniska. Do tego samego namawia innych. W tym celu dziennikarka zamieściła wpis, w którym wyjątkowo obyło się bez treści zaklętej w hasztagach. Sprawa jest poważna, więc i przekaz jest „na serio”, a do tego bardzo konkretny.

Kochani Psiarze, Jeśli macie serca otwarte na staruszków oraz możliwość, by dać im końcówkę życia, na jaką zasługują, to zajrzyjcie na stronę @wybieramseniora. Znajdziecie tam seniorów z Palucha, którzy bardzo potrzebują opieki, a że nie mogą ich teraz odwiedzać wolontariusze, są osamotnieni jak nigdy przedtem. Te oczy mówią „pokochaj mnie, ja już cię kocham”, co wiem, gdyż znam się na tym. Mam ciocię okulistkę.

Wyraźnie poruszeni internauci od razu odpowiedzieli na wpis gwiazdy:

  • Ale mają smutne oczy 🙁
  • Boziu, jakie słodziaki.
  • Ja też kocham psy – pisali.

Do swojego wpisu Ola dołączyła zdjęcia psich seniorów, którzy czekają na adopcję w warszawskim schronisku na Paluchu. Była prezenterka TVN-u zachęca do włączania do rodziny nie tylko szczeniaków. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę schroniska, na której znajdziecie więcej informacji.

W galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia psów poszukujących miłości nowego właściciela. Może któryś z nich trafi do waszego domu?

Zobacz także: Ola Kwaśniewska na kwarantannie zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?


Ola Kwaśniewska - Psy ze schroniska na Paluchu

Ola Kwaśniewska - Psy ze schroniska na Paluchu

Ola Kwaśniewska - Psy ze schroniska na Paluchu

Ola Kwaśniewska - Psy ze schroniska na Paluchu

Ola Kwaśniewska - Psy ze schroniska na Paluchu

Ola Kwaśniewska - Psy ze schroniska na Paluchu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×