Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła trudną decyzję: „Bardzo żałuję, ale…”. Posypały się komentarze

Agnieszka Woźniak-Starak zmiany w audycji

Agnieszka Woźniak-Starak zmiany w audycji

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy. Prowadzi audycję w radiu Life Balance w radiu Newonce. Z powodu szalejącej epidemii ogłosiła, że nastąpią zmiany. Jakie?

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku tygodni pracuje w radiu Newonce. Prowadzi tam swoją autorską audycję Life Balance, do której zaprasza niezwykłe kobiety.

Rozmowy, które prowadzi są niezwykle głębokie, poruszają bardzo ważne kwestie, sama pozwala sobie na intymne zwierzenia, jak to miało miejsce podczas wywiadu z Magdaleną Boczarską. Audycja ma już sporo fanów, którzy ze smutkiem przyjmą zapewne fakt, że na czas szalejącej pandemii,  zostanie ona zawieszona w dotychczasowej formule. Co w zamian proponuje Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała o zmianach w swojej audycji

Informacje o zmianach w Life Balance podała na swoim Instagramie. Napisała, że władze radia zdecydowały, dla bezpieczeństwa wszystkich, o zawieszeniu audycji w obecnej formule. W zamian Agnieszka Woźniak-Starak proponuje serię rozmów o ludziach i inicjatywach, które wyróżniają się w tym trudnym czasie. Swój zamysł także wyjaśniła w poście, jednocześnie poprosiła fanów o wsparcie.

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę.

Chodzi jej głównie o pokazywanie pozytywnych przykładów działań, których nie brakuje w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje.

Woźniak-Starak chciałaby włączyć swoich fanów w odnajdywanie osób i inicjatyw, o których chciałaby mówić.

I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś…  Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio – napisała.

View this post on Instagram

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio ???? Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś… ???????? Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Jej pomysł spotkał się z entuzjazmem internautów, którzy całym sercem wspierają jej pomysł.

  • Już się bałam, że coś się stało… Bardzo dobra decyzja!
    Do usłyszenia za tydzień!
  • Świetna inicjatywa.
  • Dobry pomysł – piszą.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nosi pamiątkę po Piotrze. Piękny symbol miłości


Agnieszka Woźniak-Starak zmiany w Life Balance

Agnieszka Woźniak-Starak zmiany w Life Balance

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - pierwszy dzień pracy w radiu

Agnieszka Woźniak-Starak - pierwszy dzień pracy w radiu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×