Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak napisała jedno zdanie. Tyle wystarczyło, by wzruszyć fanów. Jemioł: „Piękna tęsknota”

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wzruszyła fanów nowym zdjęciem i wpisem. Jedno zdanie wywołało potężny odzew wśród osób obserwujących profil gwiazdy. Łukasz Jemioł stwierdził, że jej tęsknota jest "piękna".

To była historia jak z Hollywood. Ona – Agnieszki Woźniak-Starak, znana i lubiana gwiazda telewizji. On – Piotr Woźniak-Starak, dziedzic fortuny, prowadzący własną firmę producencką Watchout Studio. Oboje po nieudanych próbach ułożenia sobie życia. Ale też oboje wciąż pełni nadziei, że wreszcie kiedyś ten właściwy i ta właściwa się pojawią. Poznali się dzięki wspólnym znajomym.

Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu (w Konstancinie przyp. red.) zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam jak wyglądał, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze – mówiła Agnieszka w „Vivie!”.

Ale to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Agnieszka, zapracowana i zaganiana przy swoich projektach nie miała czasu na spotkania. Piotr jednak od początku był nastawiony na długi dystans.

Minął rok, albo i więcej od chwili zanim zaczęliśmy się spotykać, a potem ciągle wpadałam na niego gdzieś na ulicy i w różnych dziwnych okolicznościach. On ciągle mówił – czytaj znaki. To, że tak na siebie ciągle wpadamy to jest znak – dodała w wywiadzie dla Vivy.

W 2015 roku zaręczyli się. Piotr Woźniak-Starak poprosił Agnieszkę o rękę podczas Balu Fundacji TVN. Czy może być coś bardziej romantycznego? A co powiecie na ślub w Wenecji w pałacu Ca’Vendramin Calergi przy Canale Grande? Albo przyjęcie weselne w pałacu Pisani Moretta? To ten sam pałac, w którym podczas karnawału odbywa się Bal Doży. Goście, około 400 osób, są przebrani tematycznie (co roku inaczej). Magazyn  Vanity Fair uznał, że to jedno z najbardziej ekskluzywnych przyjęć na świecie. Na liście zaproszonych są członkowie rodzin królewskich, celebryci i biznesmeni głównie z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Azji.

Potem było po prostu cudowne życie. Aż do feralnej sierpniowej nocy rok temu, kiedy Piotr zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Po tragedii Agnieszka zniknęła na parę miesięcy. Jednak od pewnego czasu znowu się pokazuje. Chętnie ze swoimi psami, czym zjednuje sobie wielu internautów.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej poruszający wpis

Najnowszy post to jednak zdjęcie samej Agnieszki, zrobione na otwartym terenie, zdaje się, że na ogrodowej huśtawce, bo nad dziennikarką widać fragment zadaszenia z materiału moro. Selfie w dużych przeciwsłonecznych okularach, ale za to ewidentnie bez makijażu. Agnieszka patrzy prosto w obiektyw, jakby zaglądała w oczy każdemu z followersów.

 Nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę doceniam każdą chwilę wolności – podpisała zdjęcie.

Internauci nie ukrywali wzruszenia. Woźniak-Starak jednym zdaniem rozczuliła swoich fanów. Wielu wysyłało jej słowa wsparcia i mnóstwo miłości w postaci emotikon symbolizujących serce. Wśród komentujących nie brakowało jej przyjaciół z pracy.

  • Piękna tęsknota – napisał Łukasz Jemioł.
  • Teraz wszystko docenia się inaczej – stwierdził jeden z obserwatorów, któremu wtorwali kolejni.
  • Dużo powodów do uśmiechu pani życzę.
  • Silna, mądra kobieta. Inspiracja.

O jaką wolność jej chodzi? Może o tę bez cierpienia, kiedy wreszcie sercu udaje się pogodzić ze stratą? Albo zapomnieć, choć na chwilę? O ile to w ogóle możliwe…


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak w maseczce i rękawiczkach

Agnieszka Woźniak-Starak w maseczce i rękawiczkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×