Agnieszka Woźniak-Starak zadała szyku przed studiem „DDTVN”. Tylko ona potrafi tak połączyć różne style

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła dzisiejsze wydanie Dzień Dobry TVN. Paparazzi po wyjściu z pracy zrobili jej kilka zdjęć. Po raz kolejny zachwyciła stylizacją. 

Agnieszka Woźniak-Starak jest nie tylko jedną z największych gwiazd stacji TVN, ale też wspaniałym modowym drogowskazem dla swoich fanek. Gwiazda słynie z tego, że doskonale wyczuwa trendy, a jej stroje są zawsze trafione. Ostatnio w niebanalnej kreacji pojawiła się na czerwonym dywanie podczas gali producenta herbat. Na imprezie towarzyszył jej teść – Jerzy Starak. Gospodyni Dzień Dobry TVN miała na sobie zieloną sukienkę z marszczonym dekoltem i bufkami na ramionach. Wszystkie aparaty tego wieczoru były skierowane tylko na nią.

Podobnie było, gdy w czwartkowy wieczór pojawiła się na uroczystej gali wręczenia nagród i koncert laureatów XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Tym razem wybrała jednak bardzo prosty strój. Postawiła na czarną welurową marynarkę i spodnie dzwony. Wszystko uzupełniła białą koszulą z ozdobnym kołnierzykiem. W prostej stylizacji prezentowała się równie zjawiskowo, co w fikuśnej sukience.

Agnieszka Woźniak-Starak w sobotni wydaniu Dzień Dobry TVN

Agnieszka dzisiaj rano razem z Ewą Drzyzgą pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Tam również zawsze stara się wyglądać perfekcyjnie. Poprowadziła sobotnie wydanie programu, a paparazzi z niecierpliwością czekali na to, aby spotkać ją przed budynkiem TVN. Gdy tylko wyszła z pracy, zrobili jej nowe zdjęcia. Gwiazda nie była z tego powodu zła, wręcz przeciwnie chętnie pozowała do kolejnych ujęć, a na jej twarzy można było zobaczyć szeroki uśmiech.

My oczywiście zwróciliśmy uwagę na jej jesienną stylizację. Dziennikarka postawiła na zwiewną kolorową sukienkę sięgającą kostek. Schowała ją pod długim czarnym płaszczem. Jako dodatki wybrała kapelusz z szerokim rondem, skórzane kozaki na niskim obcasie, a także sporych rozmiarów torebkę ozdobioną srebrnym łańcuszkiem.

Po raz kolejny gwiazda udowodniła, że ma wyczucie stylu i nie boi się odważnych połączeń. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×