Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Agnieszka Woźniak-Starak rozstaje się z mężem?! Wiemy dlaczego!

Kłótnia Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka


Agnieszkę Woźniak-Starak i Piotra czeka długa rozłąka

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od kilku lat ma wolne w sylwestrową noc. Dlatego zamierza w pełni wykorzystać urlop.

Święta i Sylwestra spędzi z mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem i jego rodziną oraz przyjaciółmi w Zakopanem. Rodzina Staraków ma tam zabytkową willę – Witkiewiczówka.

W międzyczasie dziennikarka przebywa w siedzibie TVN, gdzie omawia szczegóły wiosennej ramówki. Para postanowiła również śladem innych gwiazd zaangażować się w akcję „Szlachetna paczka”.

Postanowili, że wyposażą dom jednej z potrzebujących rodzin w niezbędne artykuły i sprzęty AGD – podaje Party

Już w styczniu małżonkowie będą musieli rozstać się na dłużej. Gwiazda wylatuje na 3 tygodnie razem z uczestnikami programu do Indii. Gdzie będzie powstawać 2 sezon programu „Azja Express” (Indie Express). To będzie ich pierwsze tak długie rozstanie od czasu hucznego ślubu. Czy poradzą sobie z z tą rozłąką?

My z niecierpliwością czekamy na oficjalną listę uczestników show. Będziecie oglądać kolejną serię?

Zobacz: Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Agnieszka Woźniak-Starak… – tak gwiazdy oglądały na żywo walkę Popka z Pudzianem

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na otwarciu nowego baru

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak będą musieli rozstać się na 3 tygodnie

Oglądasz program „Azja Express”?Komentarzy: 5


Jegomość | 6 grudnia 2016, 19:21

Jak bardzo trzeba mieć smutne życie, żeby takie komentarze wypisywać.


GośćMela | 6 grudnia 2016, 10:34

Ile w w/w wpisach jest jadu i niedorozwoju ludzkiego …Widać , że żal d..ę ściska bo zapewnie ten ktoś jest nikim w życiu i zarzyguje się własną żółcią i wymiocinami . Widać , że tu brak szacunku do ludzi , to tym bardziej i siebie nie szanuje…Bo kto kocha i szanuje siebie ten kocha i szanuje innych ludzi . Radośc życia jest darem dla innych…


Gość | 5 grudnia 2016, 11:21

Cwana kuguarzyca Agniecha zamiast grzecznie obciagac Ludwiczkowi czatuje na portalach plotkarskich i probuje ripostowac? Jestes juz przeterminowanym prochnem, ze swiezymi chetnymi 20stkami (np aspirujacymi aktorkami?) nie masz szans. Ludwiczek pewnie juz zaczal ogarniac co zrobil i zyga tym silikonem…


Gość | 5 grudnia 2016, 11:07

Chciałbyś mieć taką „mamuśkę” do pukania.Ale co najwyżej możesz sobie rączką pomóc.


Gość | 5 grudnia 2016, 10:43

No to Ludwiczek pewnie nie moze juz sie doczekac. Bedzie mogl sobie pukac mlodsze bez presji ze mamuska w domu czeka ;)!


Dodaj komentarz
×