Młodzi małżonkowie szybko wrócili do Polski. Pojawili się między innymi na balu Fundacji TVN. Wielu martwiło się, że para nie zamierza wyjechać w podróż poślubną. Otóż okazuje się, że byli oni w błędzie. Agnieszka i Piotr polecieli niedawno do ciepłych krajów. Na kierunek podróży wybrali sobie egzotyczną wyspę. Do tej pory nie chwalili się rajskim wypoczynkiem. Tym razem zrobili wyjątek. Agnieszka i Piotr pokazali na swoich Instagramach urocze zdjęcia. Widać, że bardzo się kochają.
Zobaczcie, jak wyglądają fotografie z podróży poślubnej państwa Woźniaków-Staraków. Jacy oni zakochani!