Agnieszka Włodarczyk przed porodem wzięła ślub? Zdjęcie z Urzędu Stanu Cywilnego to najlepszy dowód

Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż

Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Publikacja na Instagramie zdaje się nie pozostawiać wątpliwości. Co pokazała aktorka?

Agnieszka Włodarczyk znalazła miłość i jest narzeczoną Roberta Karasia. Kilka miesięcy temu para razem wyjechała do Indonezji, gdzie spędziła kilka miesięcy. Po powrocie ogłosili, że zostaną rodzicami, a ich dziecko lada dzień pojawi się na świecie.

Agnieszka i Robert z niecierpliwością oczekują dnia narodzin maleństwa, ale nie zapominają o sobie. Aktorka dzieli się w social mediach wspólnymi chwilami, niemal tak często, jak opowiada o ciąży. Wiadomo już, że dzięki poradom internautek skompletowała część wyprawki dla maluszka za bardzo niskie pieniądze, o czym poinformowała w social mediach. Pokazała też niezwykle rozkoszne nagranie, na którym widać, jak wielki już brzuszek się porusza.

W czwartek bardzo zaskoczyła fanów pilnie obserwujących jej profil. Czy Włodarczyk i Karaś pobrali się w sekrecie?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub?

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo zajęta przygotowaniami na przybycie maluszka. Zrobiła prawdziwą rewolucję w swoim domu, przebudowała garaż na siłownię, zmodernizowała też ogród. Pracami, a także gromadzeniem wyprawki chętnie dzieliła się na Instagramie. W końcu też wybrała się na odpoczynek na Mazury. Zważywszy na dolegliwości ciążowe, na które się skarży, należy się relaks.

Czyżby jednak w natłoku zajęć, znalazła czas na przygotowanie sekretnego ślubu? W relacji na Instagramie, która pojawiła się w czwartek, Agnieszka pokazała zdjęcie tabliczki z Urzędu Stanu Cywilnego, które opatrzyła serduszkiem. Innego komentarza nie ma. Pozostają domysły. Dlaczego Włodarczyk podzieliła się takim kadrem? Wszak właśnie w wymienionym miejscu można się pobrać, ewentualnie zarejestrować maluszka…

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko poczekać na wyjaśnienia ze strony aktorki, co chciała dać do zrozumienia, pokazując ujęcie. Ciekawi? My bardzo.


Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż?

Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×