Agnieszka Włodarczyk pokazała ruchy dziecka. Ogromny brzuch zwiastuje, że poród już blisko

Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Agnieszka Włodarczyk na swoim Instagramie pokazała wideo, na którym widać ruchy dziecka. Ogromny brzuch zwiastuje, że wkrótce aktorka przytuli maluszka. Urocze.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przygotowują się na narodziny pierwszego dziecka. Odkąd aktorka zdecydowała się ujawnić, że jest w ciąży, Instagram pełen jest relacji i zdjęć dokumentujących jej stan – zarówno dobre, jak i te gorsze momenty. Para nie zdecydowała się, żeby zdradzić płeć malucha, a kolory wyprawki, którą pochwaliła się w sieci przyszła mama, a także modele wózków, które wybrała, nie dają wskazówek.

Zobacz także: Włodarczyk nie mogła się zdecydować i kupiła dwa wózki dla dziecka. Niewielu stać na takie szaleństwo

Końcówka oczekiwania na malucha daje Agnieszce nieźle popalić, czym podzieliła się w sieci. Niedawno żaliła się, że bardzo puchnie:

Ja ostatnio, kiedy się budzę, mam takie spuchnięte ręce, że nie mogę ich ścisnąć – mówiła jakiś czas temu.

Internautki poradziły jej napar z pietruszki i z pokrzywy, ale niestety aktorka nadal boryka się z przypadłością. Nagrała także wideo prosto z łóżka, w którym wyznała, że nie jest w stanie nic zrobić i zamierza obejrzeć serial.

Człowiek tyle chciałby zrobić. Nie mam jak, no nie mam jak. Po prostu mam opuchnięte nogi jak balony. Tak to wygląda. Wreszcie to łóżko się przydało – zauważa, prezentując funkcję podnoszenia części materaca – Jak w szpitalu. Tak więc dzisiaj leżę.

Z kolei w niedzielę rozczuliła internautów i pokazała ruchy dziecka.

Agnieszka Włodarczyk pokazała ruchy dziecka. Ogromny brzuch zwiastuje rychły poród

Agnieszka Włodarczyk już wkrótce zostanie mamą. Mimo że jak pisaliśmy wyżej, końcówka ciąży jest dla niej dosyć uciążliwa, ona stara się cieszyć każdym momentem. Na jej Instastory pojawiło się nagranie, na którym widzimy wielki już brzuszek, który porusza się – aktorka z radością pokazała, jak ruchliwy jest maluszek.

Filmik z pewnością będzie świetną pamiątką z czasu ciąży. Włodarczyk przygotowała już całą wyprawkę, teraz pozostaje odliczać dni do porodu. Zostało już niewiele czasu i Agnieszka przytuli potomka.


Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Agnieszka Włodarczyk - ruchy dziecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×