Szukaj

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie z partnerem z plaży. Brzuch na pierwszym planie

Agnieszka Włodarczyk z partnerem

Agnieszka Włodarczyk z partnerem

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Chętnie dzieli się z fanami zdjęciami powiększających się krągłości. W niedzielę wspominała wakacje w Azji. Opublikowała fotografię z plaży. Uwagę kradnie brzuch jej partnera.

Agnieszka Włodarczyk przez kilka miesięcy przebywała poza Polską, na wyspie Gili Air, która znajduje się niedaleko Bali. Przez kolejne tygodnie relacjonowała swoją podróż w sieci, dzieląc się nieziemskimi widokami oraz opisując aktywności na wakacjach. Nie brakowało zdjęć z Robertem Karasiem, z którym już od dłuższego czasu tworzy zgrany duet.

Po powrocie do Polski najpierw ogłosiła, że zamierza wprowadzić zmiany w swoim mieszkaniu. Poprosiła nawet internautów o pomoc, zachęcając, by dzielili się z nią swoimi sugestiami. To było jednak tylko preludium, bo w krótkim czasie okazało się, że w jej życiu szykuje się znacznie większa rewolucja. Opublikowała romantyczne zdjęcie z partnerem, na którym pokazała ciążowe krągłości. Włodarczyk spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Agnieszka Włodarczyk na plaży z partnerem. Brzuch na pierwszym planie

Od momentu, w którym Agnieszka Włodarczyk podzieliła się w sieci swoim szczęściem, nie brakuje na jej profilu nowych zdjęć. Wielu się zastanawia, jak udało jej się tak długo ukryć ciążowe krągłości, bo aktorka jest już na półmetku. Poród zbliża się wielkimi krokami, a ona wspomina piękny czas na Gili Air.

W niedzielę opublikowała zdjęcie, na którym spaceruje z Robertem Karasiem. Piękna plaża, zakochana para. Mężczyzna czule całuje ukochaną, a na pierwszy plan wybija się brzuch. Tym razem jednak nie ciążowy przyszłej mamy, a ten zbudowany z samych mięśni, należący do jej partnera.

Nie da się ukryć, że zdjęcie jest bardzo romantyczne, ale komentujący post nie mogą się oprzeć i dają wyraz swojemu podziwowi dla formy Roberta Karasia. Mimo że wiadomo, iż jest on zawodowym sportowcem i uprawia bardzo wymagający triathlon, to i tak jego muskulatura robi wrażenie. Na taki sześciopak trzeba się nieźle napracować.


Agnieszka Włodarczyk z partnerem na plaży

Agnieszka Włodarczyk z partnerem na plaży

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Dodaj komentarz

  • elblążanka pisze:

    Pan Robert Karaś jest spalony w Elblągu. Wstydzimy się za Niego. Miał taką fajną, naturalną, ładną, mądrą i wykształconą żonę. Na pewno było źle, że wszystko było podporządkowane Jego pasji sportowej. Żona się dla Niego poświęciła. Ma teraz zapłatę. Pani Agnieszka Włodarczyk jest od Niego 9 lata starsza. Nie wróżę Im długich lat wspólnego życia. Ale nie życzę Im źle. Bo nie można.
    Oni mają tylko średnie wykształcenie. Przyjdzie młodsze pokolenie i Oni z szow biznesu zostaną wyautowani. Taka jest kolej rzeczy. Pieniądze się kiedyś skończą. Ale niech Im się wiedzie.

  • gość pisze:

    Dno moralne, szkoda słów

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×